Zavrieť

Porady

Strata cisla uctu

Dobry den! Co spravit ked som stratil tie cisla uctu ktore som dostal vlani z DU na ktore mam vyplatit dane na auto a za dan z prijmu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    link je tu https://pki.drsr.sk/pomocka.jsp
    ale mam pocit odkedy bolo zrusene EZU nefunguje

    cislo sa dozviete od svojej spravkyni
    Zita5 Ten link je naozaj nefunkčný , škoda ...
    Sarlotka ano je nefukncny odkedy zrusili ezu dovtedy fungoval.. ale nezobrazoval subjekty registrovane po 1.4.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Na stránke DRSR sú uvedené čísla účtov(predčíslia) na ktoré sa platia jednotlivé dane .
    Naposledy upravil Zita5 : 13.01.13 at 13:04 Dôvod: (predčíslia)

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    petrus19711 Pozri príspevok
    Dobry den! Co spravit ked som stratil tie cisla uctu ktore som dostal vlani z DU na ktore mam vyplatit dane na auto a za dan z prijmu
    Číslo daňového účtu subjektu sa dalo získať na stránke drsr.sk (podľa rodného čísla). Neviem, či táto pomôcka ešte na stránke existuje. Ak nie, tak bude treba zájsť na kontaktné miesto DÚ. Osobne s OP alebo poverená osoba s plnou mocou s overeným podpisom.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Preto je dobré si spraviť vždy aj kópiu a založiť do zvlásť obalu .Tak sa nestratí , jedine, že by sa Vám stratil obal ....
    Ak si pozriete platbu v minulom roku , tak z bankového výpisu zistíte aj pridelené Vaše vlastné číslo účtu – tzv. základné číslo účtu aj s predčíslim na úhradu dane z motorových vozidiel , ktorú ste platili v období január 2012 za rok 2011.
    Ale, ak si netrúfate toto dohľadať v BV , tak radšej zájdite na daňový úrad a požiadajte ich o opakované vydanie základného číslo účtu daňového subjektu.
    Mimo otázky , pozor dávajte na označenie platieb v tomto roku pri Dani z MV a dani z príjmu resp.preddavkov :
    http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvita...s_priklady.pdf
    http://www.drsr.sk/drsr/slovak/uvita...latky_dane.pdf

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.