Zavrieť

Porady

UPC set-top box bez HDMI

poradte prosim - od UPC som dostal zakladny set-top box ,kt mu samozrejme chyba HDMI vystup. ak chcem sledovat v HD, tak tato uzasna firma by odomna musela dostat dalsich 4.90EUR mesacne za prenajatie HD prijimaca(min na 24mes.).
moja otazka : nakolko UPC to ma ochranene dekodovacou kartou (u mna rozsireny balik), da sa s tym vybabrat, napr kupit si svoj vlastny set-top box a prijimat HD aj bez ich 'vynutenej' ponuky prenajatia HD boxu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Viper je offline (nepripojený) Viper

    Viper
    Karty su parovane s prijimacom.Pokial mas Tv so sachtou na Cam modul zober si od nich kartu s modulom(tusim to stoji 40) a pozeras.Kartu ti sparuju s modulom(ten ti uz zostava lebo si si ho kupil) a pozeras Hd programy

    Pecolive je offline (nepripojený) Pecolive

    Pecolive
    ahoj Viper,vdaka za radu.uz som mudrejsi trochu.
    rozumiem tomu dobre,ze mi teda stacia 2 veci : mat slot pre CI v TV (ten mam) a kupit si niekde modul, kt mi potom niekto z UPC musi prist sparovat s tou kartou ? alebo si budem musiet kupovat ten ich za 80EUR ?
    napr http://www.mall.sk/satelitne-prislus...-ca-modul-smit , alebo sa lisi pre satelit a kablovku, ci to jedno ?
    da sa kupit aj mimo UPC, resp lacnejsie ako ten ich za 80EUR, taky , kt ma tu aplikaciu na parovania dekodera conax ? http://www.upc.sk/televizia/upc-prijimace/ca-modul/

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    CA modul (CAM) a karta sa tiež musia spárovať.
    P.S. Neradi párujú cudzie CA moduly so svojimi kartami - skôr by som naznačil, že vôbec. Len svoje.

    knoflikar je offline (nepripojený) knoflikar

    knoflikar
    Nestaci mat v telke len slot na CAM, musi mat DVB-C tuner kedze slot maju aj telky vybavene len T tunerom. (Neviem aky stary mas TV ale pred par rokmi C tuner nebol tak samozrejmy ako dnes) Skus si sturit kabel od UPC do telky a naladit - aj bez modulu musis naladit celu ich ponuku, takto najlepsie zistis ci ti to bude fungovat.
    A modul jedine od UPC - ziadny iny ti s kartou nesparuju, kedze sa cislo inde kupeneho modulu v ich systeme nenachadza.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Bohate stačí aj prepojenie STB z telkou cez scart,

    ja tak mám urobené a som spokojný....

    Telku mám SAMSUNG PS42C430A1W /plazma/

    laurin je offline (nepripojený) laurin

    laurin
    HD programy pozerat cez scart? No nech sa paci ... jedine na telke kde nie je vidiet rozdiel.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    laurin Pozri príspevok
    HD programy pozerat cez scart? No nech sa paci ... jedine na telke kde nie je vidiet rozdiel.
    čo máte furt s tým HD ???

    mne sa programy v HD vidia neprirodzené, ako keby bol obraz retušovaný

    lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

    Strojár lubko6394
    Pecolive Pozri príspevok
    poradte prosim - od UPC som dostal zakladny set-top box ,kt mu samozrejme chyba HDMI vystup. ak chcem sledovat v HD, tak tato uzasna firma by odomna musela dostat dalsich 4.90EUR mesacne za prenajatie HD prijimaca(min na 24mes.).
    moja otazka : nakolko UPC to ma ochranene dekodovacou kartou (u mna rozsireny balik), da sa s tym vybabrat, napr kupit si svoj vlastny set-top box a prijimat HD aj bez ich 'vynutenej' ponuky prenajatia HD boxu ?
    Káblovka alebo satelit ?

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Indeed Pozri príspevok
    čo máte furt s tým HD ???
    mne sa programy v HD vidia neprirodzené, ako keby bol obraz retušovaný
    ...veď aj je ....

    Poniektoré filmy sú vyretušované ...vidíš to na samotnom vysielaní ...
    Ak máš nastavené rozlíšenie v telke na " automatiku " , tak retuš film nie je na celej obrazovke ...
    Film v HD kvalite je komplet pekne na celú plochu ...

    Nevravím už o samotnom pôžitku z HD kvality ... sledovaný film je rozlíšený tak , že vidíš ( laicky povedané , napríklad ) pomaly každé stebielko trávy sa vlniť okolo nôh nejakej postavy ....

    UPC set-top box bez HDMI

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.