Zavrieť

Porady

Súhrnný výkaz (kvartal-mesiac)

Prosím Vás o radu pri nasledovnom probléme:
V 1.kvartáli 2012 som zle odsledovala hodnotu dodaných tovarov do zahraničia (presiahla 100000 EUR v danom štvrťroku), čím som vlastne mala automaticky prejsť na mesačné podávanie súhrnných výkazov...Uvedomila som si to ale až dnes, čo je vlastne akoby rok po a doteraz podávam súhrnné výkazy kvartálne...V ostatných kvartáloch bola hodnota dodaných tovarov do zahraničia vždy okolo 25000 EUr...takže len ten 1. kvartál 2012 bol objemnejší....Viete mi poradiť ako z toho vyjsť s čo najmenšou finančnou ujmou? ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    toto idem riešiť aj ja.. a tiež rozmýšlam nad tým ako z toho vyjsť... ale prichádzam na to že sa tým pokutam nevyhnem. uff

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    maculienka20 Pozri príspevok
    Prosím Vás o radu pri nasledovnom probléme:
    V 1.kvartáli 2012 som zle odsledovala hodnotu dodaných tovarov do zahraničia (presiahla 100000 EUR v danom štvrťroku), čím som vlastne mala automaticky prejsť na mesačné podávanie súhrnných výkazov...Uvedomila som si to ale až dnes, čo je vlastne akoby rok po a doteraz podávam súhrnné výkazy kvartálne...V ostatných kvartáloch bola hodnota dodaných tovarov do zahraničia vždy okolo 25000 EUr...takže len ten 1. kvartál 2012 bol objemnejší....Viete mi poradiť ako z toho vyjsť s čo najmenšou finančnou ujmou? ďakujem
    Ak bol SV podávaný štvrťročne, to si nevidela v 1. štvrťroku, že hodnota tovarov je vysoká? inak to si určite všimol aj DÚ, a najmenej 6x pokuta .... no neviem, ako sa dá z toho vykorčuľovať?

    Súhrnný výkaz (kvartal-mesiac)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.