Zavrieť

Porady

Ako zistím na notbooku Assus názov grafickej karty?

Potrebujem vedieť, akú mám grafickú kartu, či podporuje obnovovanie riadkov, atď...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    A ešte niečo:
    Potrebujem vedieť, akú mám grafickú kartu, či podporuje obnovovanie riadkov, atď...
    - toto sa používa v analógovej televízii v CRT - cathode ray tube - obyčajná obrazovka. Noťas má LCD zobrazovaciu jednotku, prekladanie riadkov neexistuje ako také - jedine pri prehrávaní videa -interlave a aj to si prehrávače vypínajú.

    karner je offline (nepripojený) karner

    karner
    Urobil som si zapojenie s tranzistorom na zlúčenie horizont. a vertikál. synch. do jedného kompozitného signálu (v prílohe) a po pripojení medzi notbook a tv cez cinch sa na obrazovke tv nič nezobrazilo. Nainštaloval som si teda Pover Strip a chcem upraviť nastavenie monitora. Pôjde to, ak mám jednoduchú grafickú kartu Asus Tec -14E21043h, Rev.03? Ďalší údaj: adaptér MobilIntel (R) 965 Expres Chipset Family. Neporuším si nastavenie monitora notbooku ak svoje nastavenie zmením?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ty tam nemáš grafickú kartu Asus Tec -14E21043h - to je motherboard a na nej je integrovaná grafická karta s adaptérom MobilIntel (R) 965 Expres Chipset Family.
    Pozri si špecifikácie svojho stroja, aké má grafické výstupy. A podľa toho sa zariaď. Prípadne použi adaptéry na výstupe a neskúšaj vytvárať nejaký kompozitný signál zlučovaním synchronizácií. Narobíš viacej škody ako úžitku.

    Ako zistím na notbooku Assus názov grafickej karty?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.