Zavrieť

Porady

Norton 360 mi robi problemy

Ahoj, vedel by mi niekto poradit, do uplne noveho laptopu, kde nebolo este nic mnou instalovane som nainstalovala Norton 360, ktory som kupila v predajni, ukazalo sa, ze robi probemy, kamos mi poradil odinstalovat ho a stiahnut nieco ine, tak som stiahla avast trial na 1 mesiac, vsetko islo bezchybne, no presiel mesiac, a teraz znova skusam, co je s tym Nortonom, Avast som odinstalovala..a problemy, ktory Norton robi - casto ukazuje, ze - page cannot be displayed (ked sa vratim o krok spat, tak nakoniec stranku otvorim), tiez spomaluje internet, a video vobec nejde otvorit, ani na youtube, nikde. Viete mi niekto prosim poradit, co j za tym? M.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    Skus prisposobit nastavenia: https://www-secure.symantec.com/nort...=1&pvid=f-home, stym youtube moze byt aj to ze nemas naistalovany Adobe Flash Player. Osobne by som tento antivir soft zmenil za Nod.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    http://www.avast.com/free-antivirus-download
    a pod obrázkom Avast Free Antivirus je DOWNLOAD. Potom stačí len registrovať (kľúč príde na email, prípadne ho registrujú on-line, ale e-mail musí byť platný) a bež celý rok. Žiadny poplatok.

    Mk77 je offline (nepripojený) Mk77

    Mk77
    Dakujem za odpovede..v nastaveniach Nortonu je: -silent mode, -safe surfing, -identity safe, -backup, -backup status overlays,- automatic liveupdate, -smart firewall, -Norton tamper protection. Rozmyslam, ze ak by som nieco z toho zrusila,, ci to nepomoze.. ked som mala ten mesiac avast, naozaj vetko fungovalo perfektne, no neda mi to, co tomu nortonu prekaza, ked laptop je novy a nebolo tam nic mnou instalovane..no asi to vzdam, a dam tam znova avast

    Mk77 je offline (nepripojený) Mk77

    Mk77
    Este predtym nez som nainstalovala avast boli tie same problemy :-( Neviete niekto nakolko je pravdepodobnost nejakych virusov ak odinstalujem smart firewall?

    Norton 360 mi robi problemy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.