Zavrieť

Porady

Dal som zle navrhy na vklad a mandatne zmluvy na kataster, co s tym ???

Ahojte,
vybavoval som hypo. Byt ktory kupujem (BA) zakladam inou nehnutelnostou (RK). Vsetky podklady som mal pripravene. V piatok som bol na katastri v BA poziadat o navrh na vklad. Dal som 2 navrhy na vklad a 2 mandatne zmluvy. Samozrejme jeden navrh bol na Bratislavu a jeden na Ruzomberok a to iste aj pri zmluvach. Ide ma porazit! Proste ked som bol v banke, tak mi to ta teta pekne rozdelovala do sanonikov, ze toto date v BA a toto v RK. Ja som si to neprekontroloval, moja chyba

Ked tam pojdem v pondelok rano, myslite, ze bude niekto ochotny mi zamenit tie 2 tlaciva ??? Alebo budem musiet cakat kym sami pridu na chybu ?? Alebo budem musiet znova zaplatiti 66 eur a priniest znova nove tlaciva ???

Jednoducho doma mi zostala 2 zmluvy z RK a z BA a 2 navrhy na vklad z BA a z RK. A potrebujem to zamenit.

Dakujem!

Peter
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

gerco je offline (nepripojený) gerco

gerco
Ahojte, tak som tam bol a vsetko dobre dopadlo. Ziadne tlacivo na to NIE JE treba. Teta to pozrela a vymenili sme to Diky za rady!

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
gerco Pozri príspevok

Ked tam pojdem v pondelok rano, myslite, ze bude niekto ochotny mi zamenit tie 2 tlaciva ???
...hneď ráno zbehni ....
...ak sú papiere ešte tam , nuž len na ochote dotyčného pracovníka záleží ....

Alebo potom tie ďaľšie varianty....

draik je offline (nepripojený) draik

draik
Existujúci návrh doplňte podaním pod sp. značkou konania a zároveň požiadajte o vrátenie dokumentov, ktoré ste omylom priložili.

gerco je offline (nepripojený) gerco

gerco
Na to je nejake tlacivo ? Alebo len pridem za tou pani, ktorej som to dal a poziadam ju o doplnenie zvysnych 2 tlaciv plus o vratenie tych 2 chybnych ?

gerco je offline (nepripojený) gerco

gerco
No len mne to tlacivo pride skor ako ziadost o zmenu ci doplnenie identifikacnych udajov v listinach a mne ide len o zameniu vypisanych tlaciv overenych bankov.

Vec: Žiadosť o zmenu, doplnenie identifikačných údajov

branislavp je offline (nepripojený) branislavp

branislavp
gerco Pozri príspevok
Pripadne niekto nepoznate niekoho na katastri ?
Nebuď z toho smutný, to sa stáva, hneď ráno zatelefonuj na kataster a určite sa dohodneš, najlepšie je ísť tam osobne, známych k tomu nepotrebuješ.

zamborskyjan je offline (nepripojený) zamborskyjan

zamborskyjan
gerco Pozri príspevok
Ahojte,
vybavoval som hypo. Byt ktory kupujem (BA) zakladam inou nehnutelnostou (RK). Vsetky podklady som mal pripravene. V piatok som bol na katastri v BA poziadat o navrh na vklad. Dal som 2 navrhy na vklad a 2 mandatne zmluvy. Samozrejme jeden navrh bol na Bratislavu a jeden na Ruzomberok a to iste aj pri zmluvach. Ide ma porazit! Proste ked som bol v banke, tak mi to ta teta pekne rozdelovala do sanonikov, ze toto date v BA a toto v RK. Ja som si to neprekontroloval, moja chyba

Ked tam pojdem v pondelok rano, myslite, ze bude niekto ochotny mi zamenit tie 2 tlaciva ??? Alebo budem musiet cakat kym sami pridu na chybu ?? Alebo budem musiet znova zaplatiti 66 eur a priniest znova nove tlaciva ???

Jednoducho doma mi zostala 2 zmluvy z RK a z BA a 2 navrhy na vklad z BA a z RK. A potrebujem to zamenit.

Dakujem!

Peter
Keď kataster príde na chybu, buď to pošle na správny kataster, alebo v druhom prípade preruší konanie a vy potom môžte urovnať chybné podanie dokumentov na príslušnom katastri. Poplatok sa platí len raz i keď ste zle podali návrhy.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
zamborskyjan Pozri príspevok
Keď kataster príde na chybu, buď to pošle na správny kataster, alebo v druhom prípade preruší konanie a vy potom môžte urovnať chybné podanie dokumentov na príslušnom katastri. Poplatok sa platí len raz i keď ste zle podali návrhy.
...v lehote do 30 dní ...

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
gerco Pozri príspevok
Na to je nejake tlacivo ? Alebo len pridem za tou pani, ktorej som to dal a poziadam ju o doplnenie zvysnych 2 tlaciv plus o vratenie tych 2 chybnych ?
Prídeš za tou pani s tlačivom ...a pekne vypísaným ....

http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&...41248874,d.bGE

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.