Zavrieť

Porady

Preplatenie cestovného

Chcela by som sa opýtať, hľadám si prácu a budem musieť do nej dochádzať Autobusom a chcela by som vedieť či mám nárok na preplatenie cestovného?
Naposledy upravil Dav : 21.01.13 at 20:47
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    A kto by Ti mal preplatiť cestovné? Ja som dochádzala celé roky do zamestnania autobusom (cca 30km) a nikto mi cestovné nepreplatil.Ani za hlbokého socializmu, ani po roku 1989.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    stanka613 Pozri príspevok
    Chcela by som sa opýtať, hľadám si prácu a budem musieť do nej dochádzať Autobusom a chcela by som vedieť či mám nárok na preplatenie cestovného?
    keď sa dohodneš so zamestnávateľom tak aj taxík ti preplatí

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Jedna možnosť je zo sociálneho fondu zamestnávateľa, ak splníš hranicu príjmu a ďalšie podmienky. Druhá možnosť je v regiónoch s vysokou mierou nezamestnanosti, u dlhodobo evidovaných nezamestnaných. Tiež po splnení určitých podmienok prepláca úrad práce cestovné počas pol roka. Informuj sa u zamestnávateľa, aj na úrade práce.

    Preplatenie cestovného

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.