Zavrieť

Porady

Money S3 Start alebo Alfa?

Dobry den

Ktory z nich? S3 alebo Alfu?
Ako je to s obmedzeniami? v S3 tie zaznamy na jeden uctovny rok a potom mozem pouzivat dalej alebo ak dosiahnem 500 pohybov tak si musim kupit uz platenu verziu?

V alfe to bolo ako som dobre pochopila Obmedzenia na jeden uctovny rok a na dalsi sa to pocita od zaciatku
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Pýtaš sa na bezplatnú demo verziu, alebo "ostrú" ? Robila si už v nejakom účtovnom SW na JU ?
Naposledy upravil veronikasad : 27.01.13 at 11:40

Atreides je offline (nepripojený) Atreides

Atreides
Ja som to pochopil tak, ze vsetky obmedzenia sa tykaju jedneho roku az na adresar, kedze ten sa pouziva v kazdom roku rovnaky. Pri adresari je obmedzenie na 200 adries rocne. Ktory je lepsi? Nainstaluj si DEMO oboch a vyskusaj. Ktory ti viac padne do ruky, pri tom ostan. Zelam ti stastnu ruku pri vybere.

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

veronikasad
Atreides Pozri príspevok
Ja som to pochopil tak, ze vsetky obmedzenia sa tykaju jedneho roku az na adresar, kedze ten sa pouziva v kazdom roku rovnaky. Pri adresari je obmedzenie na 200 adries rocne. Ktory je lepsi? Nainstaluj si DEMO oboch a vyskusaj. Ktory ti viac padne do ruky, pri tom ostan. Zelam ti stastnu ruku pri vybere.
Demoverzia ALFA plus má iné obmedzenia

V demoverzii je možné v každom účtovnom roku zaúčtovať najviac 250 dokladov do peňažného denníka so súčtom zdaniteľných príjmov maximálne 3 500 EUR a v sklade mať najviac 50 skladových kariet s maximálne 120 skladovými pohybmi. Ak tieto limity počas jedného účtovného roka neprekročíte, môžete v demoverzii viesť účtovníctvo zadarmo a legálne. Verziu si môžete kedykoľvek bezplatne aktualizovať z našej internetovej stránky. Pri prechode na vyššiu zostavu ALFA plus zostanú Vaše údaje zachované.

Obmedzenia Money S3 Štart


  • 500 záznamov v účtovnom/peňažnom denníku - čo postačuje približne na 150 až 200 faktúr a rovnaký počet pokladničných, či bankových dokladov ročne
  • 500 skladových pohybov - čo postačuje približne na 200 skladových dokladov v priemere s 2-3 položkami na doklad
  • 200 adries - čo postačuje na evidenciu dodávateľov, odberateľov a zamestnancov menšej firmy
  • 500 položiek objednávok/ponúk – čo postačuje na potreby obchodnej agendy malej firmy
  • 15 miezd - čo postačuje na spracovanie výplat v priemere pre 2-3 zamestnancov počas pol roka.
  • 20 cestovných náhrad
Naposledy upravil veronikasad : 27.01.13 at 16:18
zuzana cinova
snehulienka17 Pozri príspevok
Dobry den

Ktory z nich? S3 alebo Alfu?
Ako je to s obmedzeniami? v S3 tie zaznamy na jeden uctovny rok a potom mozem pouzivat dalej alebo ak dosiahnem 500 pohybov tak si musim kupit uz platenu verziu?

V alfe to bolo ako som dobre pochopila Obmedzenia na jeden uctovny rok a na dalsi sa to pocita od zaciatku
V Money každý rok 500 položiek.Alfa je obmedzená obratom...to je podľa mňa dosť slabé

Money S3 Start alebo Alfa?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.