Zavrieť

Porady

Biela ľalia- kúpa

Kto má zvýšné cibule bielej ľalie, ktorej lístky sa nakladajú do liehu ? Rada si ich odkúpim. Uvítala by som aj osobný odber v okolí BB.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    Lilicka myslíš asi tú, čo sa ľudovo volá ľalia Panny Márie, taká biela, ale tyčinky má žlté? Tak to by som tiež rada kúpila, skúsim na jar na trhu...

    libicka je offline (nepripojený) libicka

    libicka
    Ďakujem "Wagner" ale nie je to ona
    Gabhus, áno, myslím práve tú, ale už som sa ju snažila kúpiť aj na jar na výstave ale bez úspechu

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    libicka Pozri príspevok
    Ďakujem "Wagner" ale nie je to ona
    Gabhus, áno, myslím práve tú, ale už som sa ju snažila kúpiť aj na jar na výstave ale bez úspechu
    Pozri aj tu:
    http://www.zahrada-sk.com/a/sk/652-l...la-%C4%BEalia/
    Tiež ju máme dlhé roky na záhrade.

    libicka je offline (nepripojený) libicka

    libicka
    Tweety ďakujem, podľa obrázku vyzerá že je to ona, len som zmeškala dobu sadenia, myslela som si, že sa sadí na jar. Ale budem ju hľadať.

    JankaV je offline (nepripojený) JankaV

    JankaV
    Libicka, ja si myslím, že môžeš aj teraz sadiť, mne vyšli. A urobila som to tak, že som šla na dedinu a keď som ich videla, tak som sa dohodla s
    majiteľkou. Vydržali ešte aj minulý rok. A tie kupované mi odišli v priebehu 3 rokov. Uvidím, čo bude na jar, lebo som robila prestavbu záhrady.
    beba13 ľalia vydrží dlhé roky,moja mama ju má v zahrade už niekoľko rokov

    Libor4 je offline (nepripojený) Libor4

    Libor4
    Vie mi, prosim, niekto poradit, kde sa da kupit kvet bielej lalie (chcem ho nalozit do liehu) - okolie BB, TN. Dakujem!

    petmar je offline (nepripojený) petmar

    petmar
    My sme kúpili cibulky na jeseň v Nowom Targu, aj zasadili, som zvedavý, čo z toho vyrastie - takže ak pôjdeš na trhy alebo nejaký známy, nech ti kúpi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.