Zavrieť

Porady

Stavba plotu z Doka šalovacich dosiek

Dobry den potreboval by som poradit chcel by som postavit plot cca 150bm a to spodok by bol hotovy betonovy prefabrikat 2,5m x 0,5m zasadeny do betonovych stlpikov a na to by som dal natrete Doka šalovacie dosky maju ten isty rozmer ako tie betonove dielce a su niečim aj napustene takze by mali asi vydrzat viac ako obyčajne dosky.........použite sa daju kupit aj za 7eur............poradte mi či je to dobry napad alebo ani nie. Cely betonovy plot obojstranny by ma vyšiel ovela viac dakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Doka dosky sa pred použitím napúšťajú olejom aby sa na ne nelepil beton.Preto si myslím že nájsť nejakú farbu ktorá by bola estetická a držala by na mastných doskách bude problém.Navyše otlčené ,dodierované a popraskané doka dosky dávať na plot .....jedine tak okolo maštale,alebo indiánskeho bungalovu..

    ace123 je offline (nepripojený) ace123

    ace123
    Poradit neviem, ale nijaku zakladnu chybu na tom nevidim. Neviem kolko to vydrzi, otazka je, ci si to niekde videl tak porobene, alebo ides robit pioniersku robotu :-) Neviem ako sa to uchytava, nech ti to neukradnu.

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    ace123 Pozri príspevok
    Poradit neviem, ale nijaku zakladnu chybu na tom nevidim. Neviem kolko to vydrzi, otazka je, ci si to niekde videl tak porobene, alebo ides robit pioniersku robotu :-) Neviem ako sa to uchytava, nech ti to neukradnu.
    Hmmm hodnotné rady, len čo je pravda.

    martin+ je offline (nepripojený) martin+

    martin+
    Dakujem za všetky odpovede velmi ste mi pomohli ..........preto sa to tu asi vola porada...........dakujem za všetky rady.....

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Niektorí nepíšu, keď nevedia poradiť...

    PS: niektoré témy sa tu riešia roky a Ty chceš odpoveď za 2 dni. Je víkend.

    Stavba plotu z Doka šalovacich dosiek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.