Zavrieť

Porady

Začínajúce vrásky .. ako proti nim bojovať?

Ahojte, viem že to bude znieť blbo že práve chlap sa pýta na vrásky, ale sakra, neznášam stranutie a neznášam vrásky.
na čele mám 1 vrásku taká podlhovastá, už ju aj celkom vidno a tak isto aj pod očami také akoby čiaročky.. v tomto som laik.

googlil som, same vichy a podobne kremiky.. neviem či to má zmysel do tejto kozmetiky investovať. Akurát sem tam sa po holení natriem klasickou mastnou indulonou, lenže či to má nejaký efekt, veľmi nebadám.

Niečo neporadíte, kočky? ako to, že ste stále mladé a pekné?
ako bojovať proti vráskam?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    kom0dus Pozri príspevok
    hm.. a tým že som sa dal na dietu a zo skoro 100kg som šiel dole na 70kg od cca augusta 2012.. čiže to môže byť aj nedostatočnou stravou?
    však čo taký ksicht potrebuje? vodu má ráno a večer keď sa umývam, sem tam nejaký vitamín C..

    no nič, ostanem pri tej indulone iniverzál
    ale keby ste mali nejaké rady, sem s nimi! dakujem
    Bude to tým schudnutím, lebo keď pozrieš na ženy, vždy tá tučnejšia má menej vrások. Všetky vychudnuté špagetky sú vráskavé a pokrčené. Tuk tie vrásky vyhladí a vyplní. Ale kašli na to a buď rád, že si sa zbavil nadbytočných kíl. O pár rôčkov ti to bude jedno. A k tomu schudnutiu blahoželám, vynikajúci výkon

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    hm.. a tým že som sa dal na dietu a zo skoro 100kg som šiel dole na 70kg od cca augusta 2012.. čiže to môže byť aj nedostatočnou stravou?
    však čo taký ksicht potrebuje? vodu má ráno a večer keď sa umývam, sem tam nejaký vitamín C..

    no nič, ostanem pri tej indulone iniverzál
    ale keby ste mali nejaké rady, sem s nimi! dakujem
    Naposledy upravil kom0dus : 01.02.13 at 15:00
    ivuliatko Asi je to skôr tým schudnutím...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    kom0dus Pozri príspevok
    ...

    na čele mám 1 vrásku taká podlhovastá, už ju aj celkom vidno a tak isto aj pod očami také akoby čiaročky.. v tomto som laik.
    ...
    Ked sedis,pozeras telku,alebo citas, daj si pri seba zrkadlo,aby si sa mohol obcas pozriet.
    Mozno mas iba zvyk sa mrastit,ani si to nemusis uvedomovat...

    Vrasky mozu signalizovat aj to, ze sa ti zhorsuje zrak,nevedomky prizmurujes a ked to trva dlhsiu dobu,vytvori sa vraska

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    hahaha tu gymnastiku som skusal ale potom ma bolela celu noc sanka
    nieco jednoduchsie nieje ?

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    kom0dus Pozri príspevok
    hahaha tu gymnastiku som skusal ale potom ma bolela celu noc sanka
    nieco jednoduchsie nieje ?
    ale áno,samozrejme:každé ráno sa pozri do zrkadla a povedz si-lepšie už to nebude

    Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

    Kvaka
    Ostaň len pri tej indulone, ak chceš krém. Ak ti chýba kolagén, treba pohľadať, čo pridať do jedálnička. Vrásku na čele vyhladíš tak, že vedome si vypínaj čelo a vrásku si pritom niekoľkokrát denne masíruj.

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    mareko Pozri príspevok
    Bude to tým schudnutím, lebo keď pozrieš na ženy, vždy tá tučnejšia má menej vrások. Všetky vychudnuté špagetky sú vráskavé a pokrčené. Tuk tie vrásky vyhladí a vyplní. Ale kašli na to a buď rád, že si sa zbavil nadbytočných kíl. O pár rôčkov ti to bude jedno. A k tomu schudnutiu blahoželám, vynikajúci výkon
    vďaka! ani si neviete predstaviť ten super pocit keď som bol kupovať rifle, keďže doma nemám kúsok oblečenia, ktoré mi teraz pasuje, a zobral som trojo riflí veľkosť 31/32 a všetky mi sadli. Ako predým mi rifle 38/32 boli tak akurát natesno

    ale inak to chudnutie je poriadna drina. Mal som dni, kedy som jedol iba trošku kečupu vytlačeného na palec, niekedy iba 1x pomaranč za deň. Kôli tomu aby som nerozhádzal metabolizmus, mal som dni, kedy som jedol všetko možné. Tak cca 1x týždenne sa najem do sýta, inak jem fakt po troške a často. Aj 5-6 krát denne.

    Výhody toho sú neskutočné. Nespotím sa, vládzem behať, po schodoch na 8sme poschodie vybehnem bez zadychčania, dokonca aj menej fajčím, kedysi som fajčil 15 denne, dnes 5-6 cigariet.

    Akurát tá suchá pleť ale to bude asi dôsledok toho chudnutia.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    kom0dus Pozri príspevok
    ...jedol iba trošku kečupu vytlačeného na palec , niekedy iba 1x pomaranč za deň. a to ti kto poradil takú hovadinu? kedysi som fajčil 15 denne, dnes 5-6 cigariet. sa nečuduj,že máš suchú pokožku...
    v texte

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    kopretinka Pozri príspevok
    v texte
    tiieto serialy ma dosť motivovali


    pozrel som si ich úplne všetky, na youtube je toho veľa, a aj teraz ich pozerám, ak mi pokulháva motivácia

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    kom0dus Pozri príspevok
    tiieto serialy ma dosť motivovali


    pozrel som si ich úplne všetky, na youtube je toho veľa, a aj teraz ich pozerám, ak mi pokulháva motivácia
    po anglicky neviem.....tá anorektická blondýna ťa motivuje k čomu?

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    16,40 za fujtajbl mastičku??? Šak ani šmalec na chleba nechcem a ani sa neopaľujem aby som sa nemastil
    Apropo, manželka doporučuje krém na hemoroidy
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    wagner Však Tebe vrásky neprekážajú, tak sa natri bravčovou masťou. Kto chce do seba investovať, prečo nie. Ja mám drahšie krémy na tvár.
    kopretinka a pomáhajú? ;-)
    wagner Samozrejme že pomáhajú. Inak by som ich nepoužívala. Krémy sú jemné. Nie ako niektoré, keď si ho večer natrieš, tak ho ráno umyješ. Také krémy nepoužívam. Na týchto sa Ti to nestane.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.