Zavrieť

Porady

Ako mám zistit heslo na wifi???

Ahojte ako mam zistit heslo na moju wifinu . Zabudla som heslo a neni som pripojena iba cez kabel. Wifi je d-link. Budem rada ak mi odpoviete a poradite
domsd mohli by ste my poradiť potreboval by som zistiť heslo do wifi cez mobil
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Natálka - hore je hľadať- tak najskôr použi toto!
Keď zadáš heslo wifi - vyhodí ti témy, kde sa to spomína.
A preštuduj toto:
http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
6. Predtým, než položím svoju otázku, pohľadám na Porade, či sa už tento problém neriešil.
Len Tvoja MaziwucQa Ahojte chcela by som sa poradit zabudla som heslo na wifi a teraz sa ne mozem sa prihlasit a chcema by som vediet ako mam zistit heslo ?

Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

Stevo5
Misoft
no, pekne. Vidíš že dievča sa registrovalo len včera (žiadne skúsenosti s Poradou) a hneď takáto reakcia. V podstate máš pravdu ale keby si dal aspoň link (tak ako na etiketu) aj na odpoveď s riešením jej problému. Takto predpokladám že si komplet odradil niekoho aby sem niekedy šiel žiadať o radu...

TomyL1 je offline (nepripojený) TomyL1

TomyL1
ako povedal vlado...

ale pre trosku presnejsiu orientaciu...kedze si dama/slecna/dievca... v manuali treba hladat IP routra... 192.168.x.x + meno a heslo od vyrobcu... vsetko je v manuali...

potom treba hladat nieco ako network alebo wifi a pod...tam kde budes mat pole ze network SSID tak tam niekde by malo byt aj heslo...ale kazdy router je iny preto sa to nemusi zhodovat...kazdopadne logika by mala byt rovnaka

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Natália Ševčíková Pozri príspevok
Ahojte ako mam zistit heslo na moju wifinu . Zabudla som heslo a neni som pripojena iba cez kabel. Wifi je d-link. Budem rada ak mi odpoviete a poradite
Nemas ho napisane na spodnej strane routru? Ak si heslo nemenila,tak ho mas zo spodu na stitku./ ak si ho dostala napr.od Tcomu, ci ineho poskytovatela netu .../

misoft je offline (nepripojený) misoft

misoft
Stevo5
Misoft
no, pekne. Vidíš že dievča sa registrovalo len včera (žiadne skúsenosti s Poradou) a hneď takáto reakcia. V podstate máš pravdu ale keby si dal aspoň link (tak ako na etiketu) aj na odpoveď s riešením jej problému. Takto predpokladám že si komplet odradil niekoho aby sem niekedy šiel žiadať o radu...
Ak sa registrovala, určite aj niečo čítala - a ja vždy upozorním na to, že existuje aj možnosť hľadať.
Veď o chvíľu by sa tu každý len pýtal - a okrem toho - načo máme Google? Tam tiež zadáva určité kľúčové slová, keď chce niečo nájsť.

A link - mohla hodiť do horného riadku hľadať uvedené slová a linkov by mala celú stranu.

Ako mám zistit heslo na wifi???

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.