Zavrieť

Porady

ELCOM 50TE cash-el.žurnal

Ahojte,

robím si jednoduché účtovníctvo. Momentálne riešim pokladňu Elcom50 TE cash(el.žurnál). Vedeli by ste mi prosím poradiť ako takýto žurnál vytlačiť?
Na stranke elcom som našla videonavod podla ktoreho som si nainstalovala programy na vycuc zurnalu... tuež som isla cez pokladnu vytlacit zurnal. Chcela som ho ulozit na sd kartu.
Pokladna mi vypisala ziaden zurnal, volna pamet 100% a program to iste...

Viete mi povedat preco mi pokladna neukazuje ziaden zurnal, ked sa celu sezonnu na nej blokovalo? on sa neuklada automaticky?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    už to mam...prišla som nato že ma to skor nenapadlo...všetko to bolo uložene na SD karte preto mi to ukazovalo 0 zaznamov lebo v pameti pokladne sa to nenachadzalo.....

    calimero1 je offline (nepripojený) calimero1

    calimero1
    pizzanoel Pozri príspevok
    už to mam...prišla som nato že ma to skor nenapadlo...všetko to bolo uložene na SD karte preto mi to ukazovalo 0 zaznamov lebo v pameti pokladne sa to nenachadzalo.....
    Presne tak. Mam Elcom 150TE Flexy a pokladna je od vyroby nastavena tak, ze zurnal za kazdy den automaticky ulozi na SD kartu a pamat v pokladni vycisti.
    Treba si ten zurnal z karty pre istotu pravidelne zalohovat, aby sa v pripade jej poruchy nestratili vsetky data.

    Je smutne, ze vacsina predajcov pokladni na taketo dolezite veci neupozorni svojich zakaznikov. Ked som kupoval kasu, predali mi ju takym stylom ako rozky v Tescu. Bez nejakeho poucenia alebo zakladneho zaskolenia. Pytat som sa musel na vsetko ja. A dokonca na par mojich otazok v suvislosti s prevadzkou kasy mi bud nevedeli odpovedat vobec, alebo mi poskytli skreslene informacie.

    ELCOM 50TE cash-el.žurnal

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.