Zavrieť

Porady

Zivnostnik a odpis pausalov

Som zivnostnik a mam na ičo 4 pausaly z toho dva len take male kreditne. Mozem si ich odpisat vsetky styri?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    dixy37 Pozri príspevok
    Som zivnostnik a mam na ičo 4 pausaly z toho dva len take male kreditne. Mozem si ich odpisat vsetky styri?
    kto v skutočnosti používa tie telefóny? ty a ?

    dixy37 je offline (nepripojený) dixy37

    dixy37
    v skutocnosti manzelka ma jeden a a synovia tie kreditne ale mozem kludne ich pouzivat aj ja kto mi dokaze ze ich nepouzivam len ja

    Anik je offline (nepripojený) Anik

    Anik
    výpisy by boli asi zaujímavé
    mal by si si dať len to čo dokážeš obhájiť -kontrola môže požadovať podloženie výpisov hovorov na uznanie výdavkov - 4 je na jedného trochu veľa ak máš zamestnancov a tí s tebou komunikujú je to iné
    Naposledy upravil Anik : 12.02.13 at 20:03

    dixy37 je offline (nepripojený) dixy37

    dixy37
    no ako mozem dokladovat vypisy napriklad z pred troch rokov??myslim ze operator mi neda take stare vypisy

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    dixy37 Pozri príspevok
    v skutocnosti manzelka ma jeden a a synovia tie kreditne ale mozem kludne ich pouzivat aj ja kto mi dokaze ze ich nepouzivam len ja
    ak nemáš zamestnancov, podľa výpisov by si si telefonoval sám sebe....z jedného telefónu na druhý.....nechaj si iba jeden.....

    dixy37 je offline (nepripojený) dixy37

    dixy37
    preco by som mal sam sebe telefonovat ved mam nejakych obchodnych partnerov s ktorymi tiez komunikujem a je problem pretelefonovat nejakych 200 minut na jednom pausali 100 a na druhom tiez 100

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    dixy37 Pozri príspevok
    preco by som mal sam sebe telefonovat ved mam nejakych obchodnych partnerov s ktorymi tiez komunikujem a je problem pretelefonovat nejakych 200 minut na jednom pausali 100 a na druhom tiez 100
    nevoláš manželke? aj ona tebe? tak som to myslela.......ale záleží na tebe ako to zvážiš.....

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    dixy37 Pozri príspevok
    preco by som mal sam sebe telefonovat ved mam nejakych obchodnych partnerov s ktorymi tiez komunikujem a je problem pretelefonovat nejakych 200 minut na jednom pausali 100 a na druhom tiez 100
    Nie je problém pretelefonovať, ale ani sám neveríš tomu čo píšeš. Preto ak bude kontrola chcieť "rypkať" zrovna do výšky nákladov na tlf. hovory, ten výpis hovorov si vyžiada.
    Podľa toho sa rozhodni, či budeš riskovať a dáš do VOZD náklady na tlf. rod.príslušníkov (možno žiadnu daňovú kontrolu ani mať nebudeš).

    Zivnostnik a odpis pausalov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.