Zavrieť

Porady

Aký program na telefonovanie cez internet?

Skúšal som niekoľko voľných programov na telefonovanie z počítača na mobil cez internet, ale žiaden nefungoval. Mám Vistu. Poradíte program? Google Talk som nevedel spojazdniť, poznáte návod?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skype. Kúp si kredit a volaj.
    http://www.skype.sk/
    http://www.skype.com/cs/features/cal...s-and-mobiles/


    Neočakávaj, že nájdeš program, ktorým by si z internetu volal na mobil zadarmo - taký som nenašiel-. A za všetko sa viac-menej platí!

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    karner
    Preto chcem volať z počítača na mobil bezplatne, ak to existuje. Na túto otázku mi ešte nikto neodpovedal, poradte! Skype používam, no účet nan neviem kde môžem vytvoriť a platiť?
    Si z višne spadol? Nič zadarmo nie je! A už tobôž nie volanie na mobil - veď nejaké tie prenosy dát sa vždy musia platiť.
    Používať - používaš, ale pozrel si sa poriadne?
    V Skype:
    Nástrojová lišta programu Skype: Skype>Kúpiť kredit Skype
    . Vyskočí:
    Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  Skype-credit.jpg
Zobrazení: 6
Veľkosť:  69.1 KB
    misoft To je Skype Mobile - aplikácia do mobilov a platíš dátový prenos v internete (nie Skype)
    misoft Teda - opäť nie zadarmo.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j


    • misoft

      3 Hours Ago #35684 Teda - opäť nie zadarmo.






      misoft

      3 Hours Ago #35683 To je Skype Mobile - aplikácia do mobilov a platíš dátový prenos v internete (nie Skype)





    Duški ja s mojim chlapom cez Viber....internet v mobile neobm. ako jasné v konečnom dôsledku nie je nič zadarmo.......ale je to len dalšia možnosť ako to využiť net. v mobile....tiež nepíšem sms, ale fičím cez WhatsApp....tak sa dá aj cez Viber....

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    Nahraj si do PC tento program - TANGO: http://www.tango.me/downloading-pc/ , ale dotyčný musí mať v telefóne tiež nainštalovanú verziu pre mobil - http://www.tango.me/ podľa typu mobilu! Nie je až tak rozšírený ako Viber, ale má viac funkcií -zábavných a hlavne môže telefonovať s kamerou!

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    diry Pozri príspevok
    Nahraj si do PC tento program - TANGO: http://www.tango.me/downloading-pc/ , ale dotyčný musí mať v telefóne tiež nainštalovanú verziu pre mobil - http://www.tango.me/ podľa typu mobilu! Nie je až tak rozšírený ako Viber, ale má viac funkcií -zábavných a hlavne môže telefonovať s kamerou!
    to sú aké...

    karner je offline (nepripojený) karner

    karner
    Mám internet v počítači - neobmedzený. Nebudem platiť ešte internet v mobile. To by ma vyšlo asi drahšie ako paušál z T-mobilu. Preto chcem volať z počítača na mobil bezplatne, ak to existuje. Na túto otázku mi ešte nikto neodpovedal, poradte! Skype používam, no účet nan neviem kde môžem vytvoriť a platiť?

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    karner Pozri príspevok
    Mám internet v počítači - neobmedzený. Nebudem platiť ešte internet v mobile. To by ma vyšlo asi drahšie ako paušál z T-mobilu. Preto chcem volať z počítača na mobil bezplatne, ak to existuje. Na túto otázku mi ešte nikto neodpovedal, poradte! Skype používam, no účet nan neviem kde môžem vytvoriť a platiť?
    Skype- zobrazit- volat na tel. cisla - kliknut...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    karner Pozri príspevok
    Mám internet v počítači - neobmedzený. Nebudem platiť ešte internet v mobile. To by ma vyšlo asi drahšie ako paušál z T-mobilu. Preto chcem volať z počítača na mobil bezplatne, ak to existuje. Na túto otázku mi ešte nikto neodpovedal, poradte! Skype používam, no účet nan neviem kde môžem vytvoriť a platiť?
    tak potom prepáč ,ale aj moja mama 65r má predplatené dáta v mobiteli....
    skype som používala bezplatne...decko to dalo do nt.....vypadával signál a pod.,.....tak teraz fungujem inak.....
    neviem aký máš paušál v tcome, ale sú balíky kde je v cene neobmedzený.....a nie je to také rujnujúce

    karner je offline (nepripojený) karner

    karner
    Platím paušál 100 minút v Telecome a neobmedzený internet, takže veľmi nešetrím. Google mi ponúkol telefonovanie ale musím si vytvoriť kredit. Je to výhodnejšie telefonovanie ako cez Skype a iné možnosti alebo sú ceny všade rovnaké ako pri benzíne?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    karner Pozri príspevok
    Mám internet v počítači - neobmedzený. Nebudem platiť ešte internet v mobile. To by ma vyšlo asi drahšie ako paušál z T-mobilu. Preto chcem volať z počítača na mobil bezplatne, ak to existuje. Na túto otázku mi ešte nikto neodpovedal, poradte! Skype používam, no účet nan neviem kde môžem vytvoriť a platiť?
    Cez skype telefonujem zadarmo s kazdym koho mam v kontaktoch.
    Na mobil mam kredit-pri prvom pokuse o telefonat ma skype vyzval na uhradu kreditu zaplatila som 5 eur v januari a este stale mam 4 eur. Je fakt ze na mobil volam malo kedze kazdeho mam na skype. Takto mi funguje aj konverzacia AJ takze ozaj nič likvidačné

    karner je offline (nepripojený) karner

    karner
    Viem, že nič nie je zadarmo, preto by som rád vedel, ktorý poskytovateľ je najvýhodnejší - Skype, Google Talk, VOIP, Fain atď.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ktorý poskytovateľ je najvýhodnejší - Skype, Google Talk, VOIP, Fain
    Ad 1) - pokiaľ je to v rámci siete - všetky sú "výhodné" (lebo paltíš len prenesené dáta providerovi - za "telefonovanie" v sieti neplatíš)
    Ad 2) - každý z nich má svoje špecifiká v oblasti pridaných funkcií, služieb, komfortu, ovládania, spoľahlivosti - to by sa musel použiť etalón na porovnanie služieb - okrem toho, každý pracuje po "svojom". A nie sú to poskytovatelia - sú to aplikácie od **** a xxxxxx a §§§§§.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.