Zavrieť

Porady

Hypoteka od mBANK

Mate skusenosti s hypotekou od mBank? Ako dlho uz mate hypoteku, ako ste ju vybavovali, za akych podmienok (fixacia, vyska uveru, vyska splatky, vyska urokovej sadzby, poplatky, dokumenty potrebne k vybaveniu,...). Vie mi niekto povedat klady a zapory cerpania hypoteky v tejto banke oproti kamennym bankam? Zda sa to velmi lakave bez poplatkov a dobra urokova sadzba, ale nie som z mesta, kde ma obchodne miesto tato banka, ale kedze v pripade predoslej hypoteky som nepotrebovala velmi kamennu banku (okrem podpisu uverovej zmluvy), tak uvazujem o hypoteke aj v tejto banke. Ma niekto skusenosti? Nejake nazory a odporucania???
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Hlavne vyhody mBank:

    - flexibilita v moznostiach mimoriadneho splacania
    - poskytnutie, sprava a vedenie uctu bez poplatku
    - vyhodnost hypoteky nepodmienuju bonitou
    - nenutia Vas aktivne vyuzivat ich bezny ucet

    Hlavna nevyhoda mBank:

    - je mozne financovat maximalne 80% nehnutelnosti

    Urokove sadzby su vseobecne dobre. Banka ponuka aj variabilne sadzby ktore su tiez lakave, ale ich vyhodnost je tazke zarucit. V sucastnosti je asi najvyhodnejsia fixacia na 3 roky. Pytat sa ludi na ich uroky, fixaciu a ine nema vyznam. mBank ako kazda ina banka meni casto svoje podmienky a kazdy klient ma iny prijem, LTV, vydavky atd., preto nemate moznost na zaklade tychto otazok zistit ci je mBank pre Vas vyhodna. Najjednoduchsie pre Vas bude dat si vypracovat konkretnu ponuku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.