Zavrieť

Porady

tlaciaren hp

Prosím poraďte mi. Mám nový PC s Win 7, na ktorý sa mi nedá nainštalovat tlačiareň hp 5280. Vlastne ono sa to nainštaluje, ale nevytlačí, zostane to vo fronte, ani skenovať sa nedá. Neviem, či mam niečo zle nastavené a preto potrebujem vašu radu. Doteraz na Win XP mi tlačila normalne. Keď zapojím tlačiaren, vytlači stránku na zarovnanie, ktoré je neúspešné. Mám obidve náplne plne a kontrolka svieti, že sú prázdne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    1) Aktualizuj ovládač - Win7 by mala sama nájsť ovládače na sieti. Ak nie =>
    2) Podľa OS (Win7 32-bit, alebo 64-bit) vyhľadaj na stránke http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...roduct=3204464 ovládač (driver Driver - Product Installation Software(‏1)), ulož na HDD, spusti aktualizovanie ovládačov a predlož ten stiahnutý.

    daria215 je offline (nepripojený) daria215

    daria215
    Ano, toto mám stiahnuté aj nainštalované, ibaže mi inštaláciu nedokončilo vytlačením stránky. je to chyba? Mám Win 7 64-bit
    arizona ani nam to neukazovalo. Teraz nie som u tej kamosky,zistim neskor,ci sa jej nieco podarilo...

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    daria215 Pozri príspevok
    Ano, toto mám stiahnuté aj nainštalované, ibaže mi inštaláciu nedokončilo vytlačením stránky. je to chyba? Mám Win 7 64-bit
    Veď skús niečo vytlačiť ,ak tlačí tak je to v poriadku.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    A stiahla si ovládače pre Win7 64 bit.
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/s...roduct=3204464
    Skús stiahnúť a nainštalovať diagnostické nástroje.
    Naposledy upravil Vlado40 : 24.02.13 at 18:04
    daria215 Stiahla som HP Print and Scan Doctor a ukazalo mi, ze program mam nainstalovany. Tak v com je potom chyba?

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    V správcovi zariadení musí byť tlačiareň.Po odpojení kábla zmizne.Reaguje na vytiahnutie kábla Správca zariadení.Ak nie môže byť chyba aj USB kábel hlavne ak je dlhší.

    daria215 je offline (nepripojený) daria215

    daria215
    mam zapojenu wifi siet cez USB a v správcovi mi to ukazuje. kábel je dlhší, ale može byt chyba aj ked na tom starom PC mi to islo cez tento isty kabel?

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...a inštalačný program pre HP máš originál ku tlačiarni s cedečkom, alebo stiahnutý?..lebo aj tam môže byť problém,že nespolupracuje HP a Win...

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    daria215 Pozri príspevok
    no veď to tak mam. už som vyskúšala všetko možné.
    ...

    ..a predvoľby tlače si nastavila?..
    ..lebo tiež práve tlačím na HP a nie je problém, mám to tak, ako ty..

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    daria215 Pozri príspevok
    no veď to tak mam. už som vyskúšala všetko možné.
    Koncovka na kábli z tlačiarne pasuje do PC? Pretože moja tlačiareň mala inú koncovku, akú ponúkal PC. PC má takú polovičnú a tlačiareň celú. Vtedy ju nenačíta. To isté som mala problém s myšou a klávesnicou.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    daria
    mam zapojenu wifi siet cez USB
    Počkaj! Ty si napojená na tlačiareň cez WiFi? Potom ju musíš nájsť v domácej (svojej) sieti Workgroups, taktiež ju potom musí aj WiFi router identifikovať.
    daria215 Nie som Wifi. To som len chcela porovnať, ze kábel Wifi USB mi pocítač identifikuje a tlačiareň USB nie.

    daria215 je offline (nepripojený) daria215

    daria215
    Aj ja si myslím, že niečo bude s káblom, ale veď na inom PC mi to išlo. A nechápem, prečo mi tlačiareň nechce zarovnať tlačové kazety, keď ich mám nové. Teda vytlačí a napíše, že nesprávne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.