Zavrieť

Porady

Technické zhodnotenie- zabezpečovačka do automobilu?

Kúpili sme v priebehu roku zabezpečovacie zariadenie do auta. JU -mes.platca DPH. Jeho suma je 400 € bez DPH. Mám to pripočítať k obstarávacej cene automobilu???? ako technické zhodnotenie alebo to dať priamo do spotreby keďže je suma menšia ako 1700 €....Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maska4 je offline (nepripojený) maska4

    maska4
    maska4 Pozri príspevok
    Kúpili sme v priebehu roku zabezpečovacie zariadenie do auta. JU -mes.platca DPH. Jeho suma je 400 € bez DPH. Mám to pripočítať k obstarávacej cene automobilu???? ako technické zhodnotenie alebo to dať priamo do spotreby keďže je suma menšia ako 1700 €....Ďakujem
    Nikto? Ako by ste to riešili vy?

    kubkokubko je offline (nepripojený) kubkokubko

    kubkokubko
    toto by som asi dala ako technické zhodnotenie, lebo je to trvalo súčasťou auta, teda pokial sa nejednalo o výmenu starého, ale ja som začiatočník, tak počkaj radšej na rady skúsenejsích

    ja mám podobnú otázku nalepenie autofólií je technické zhodnotenie automobilu, je k nim aj certifikát, alebo je to réžia v JU?
    ​Dakujem za odpoveď

    Technické zhodnotenie- zabezpečovačka do automobilu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.