Zavrieť

Porady

PC chce odo mňa aktiváciu windows do 3 dní

Nedá sa mi pripojiť na internet, pri štartovaní PC mi hlási: Od prvej aktivácie systému windows na tomto počítači došlo k podstatným zmenám jeho hardvérovej konfigurácie. Vzhľadom na tieto zmeny je nutné systém windows opakovane aktivovať počas najbližších 3 dní. Chcete systém windows aktivovať teraz?
Nechápem čo sa stalo a ani neviem, čo robiť. Nemáte s tým niekto skúsenosti?
Ďakujem vopred za každú múdru radu.
Lucia
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    aký windows máš? win7, xp, win8? A ešte základná otázka legálny? Ak legálny stlač aktivovať. Ak nie preinstaluj win, alebo si nájdi aktivátor, ale na to slúžia iné fóra.
    Ešte sa mi nestalo, že by MS zablokoval počítač, vždy slušne napísal. že som sa stal zrejme obeťou podvodu a zmení pozadie na čierne a dole v rohu napíše, že nelegálna kópia. Majú pravdu, tá ich Vista sa ináč ani nedala nazvať.
    Hláška je po slovensky? pošli screan obrazovky.

    luko56 je offline (nepripojený) luko56

    luko56
    Mám win xp home edition - legálny. hláška je po slovensky - nemôžem poslať screan - lebo som sa pripojila iba tak, že som si dala aktivovať stav ako 1. 3. inak mi nešiel ani internet. Vôbec neviem, prečo sa to stalo, mám to pc už 4 roky a žiaden hw som teraz ani neinštalovala - naposledy asi pred 1/2 rokom. a ten pokec čo je k aktivácii píše Start a položka počítač - ale takú tam nikde nemám :-(

    nunenko je offline (nepripojený) nunenko

    prďous, táraj, gágaj nunenko
    ako 1. 3. inak mi nešiel ani internet
    teda to máš vyriešené, vírus bol, už nie je ? niekady pomáha jednoducho pouýiť bod obnovy.

    PC chce odo mňa aktiváciu windows do 3 dní

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.