Zavrieť

Porady

Daňový nedoplatok

Ahojte,

mam spravene daňové priznanie. som živnostnik a mam aj normalne zamestnanie na HPP. Zo živnosti mi vyšla strata a za prijem zo zavis.cinnosti mi vysiel nedoplato 3 centy...Neviem ci nie je nieco take ze dan sa platy len ak nedoplatok vyjde viac ako 3,5 eur no nie som si ista je mi to take divne že mam zaplatit 3 centy ale o to by ani neslo... zda sa mi ze danovy urad posielala aj nejaky papier kde bolo napisne cislo uctu kde sa maju dane poukazovat....len ten papier nemozem najsta nie som si ista ci som to aj obdrzala...

Viete mi prosim poradit co stym ci naozaj mama zaplatit tie tri centy a ako sa dozviem cislo toho uctu , ked neviem ci som ho dostala?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    pri DP sa nedopláca nedoplatok do 3.32 €
    papier o tvojich účtoch si nájdi......(neplatíš asi žiadnu daň, či preddavky ako szčo)

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Mila123 Pozri príspevok
    pri DP sa nedopláca nedoplatok do 3.32 €
    papier o tvojich účtoch si nájdi......(neplatíš asi žiadnu daň, či preddavky ako szčo)
    ďakujem za odpoveď možem teda odovzdať DP s vysledkom nedoplatok 0,03 a pritom ho nezaplatim kedže nie je to viac ako3,32 eur.. pochopila som to správne?

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    pizzanoel Pozri príspevok
    ďakujem za odpoveď možem teda odovzdať DP s vysledkom nedoplatok 0,03 a pritom ho nezaplatim kedže nie je to viac ako3,32 eur.. pochopila som to správne?
    áno....to ti nepovedala Tvoja účtovníčka?

    pizzanoel je offline (nepripojený) pizzanoel

    obyčajný človek, ktorý robí chyby... ...viac pizzanoel
    Mila123 Pozri príspevok
    áno....to ti nepovedala Tvoja účtovníčka?
    Nie, to účtovníctvo si robím ja a nebola som si tým istá ... Ďakujem ti za promptnú odpoveď, si poklad

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    pizzanoel Pozri príspevok
    Nie, to účtovníctvo si robím ja a nebola som si tým istá ... Ďakujem ti za promptnú odpoveď, si poklad
    teda iba kopať, kopať, kopať.......

    Príroda je offline (nepripojený) Príroda

    Príroda
    Zdravím. Platí táto hranica 3,32 aj pri preplatku alebo sa môže jednoducho SZČO rozhodnúť, vyznačiť v DP , že nežiada vrátenie preplatku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.