Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    flector je offline (nepripojený) flector

    flector
    Ak si slovenská firma platia pre teba slovenské zákony.
    Tj. návod musí byť podľa zákona v Slovenčine.

    To, že si to môžu kúpiť aj v iných krajinách nehrá rolu.
    To by si to potom teoreticky musela mať preložené v každom jazyku sveta – však v eshope môže nakúpiť prakticky hocikto od hocikade.

    Samozrejme aspoň anglický návod nezaškodí – tomu väčšina cudzokrajných používateľov bude rozumieť.
    Poprípade v ďalších cudzích jazykoch podľa krajín na ktoré svojím eshopom cieliš.
    Naposledy upravil flector : 13.03.13 at 06:01

    susi206 je offline (nepripojený) susi206

    susi206
    Ano, to mi je jasne....mam navod v SJ, AJ, DE....ale ked predam do Ciech???? pride mi logicke ze v eshope nakupi hoc kto a nemozem mat predsa navod v 24 jazykoch aj ked velke firmy to tak maju. preto by ma zaujimalo co hovori zakon, popripade kde ho mam hladat alebo zatelefonovat.....

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Ak mas na SK registrovany eshop, zakon ti prikazuje,aby si navod mala v slovenskom jazyku.

    Ak nejaky cudzinec najde na nete tvoj eshop a objedna si, tak asi rata s tym, ze aj navody budu v jazyku danej krajiny, prip. v anglictine. Ale nie je tvojou povinnostou mat navody vo vsetkych jazykoch sveta

    susi206 je offline (nepripojený) susi206

    susi206
    Ja som to aj tusila, pretoze kolko krat som si objednala nieco z Nemecka a po slovensky tam teda navod nebol. ale chcela som si byt ista. dakujem!

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka

    vzorná majiteľka obchodu,väčšinou eshopy nemajú návody a ani záručné listy.......človek to musí vyžadovať...

    susi206 je offline (nepripojený) susi206

    susi206
    kopretinka Pozri príspevok

    vzorná majiteľka obchodu,väčšinou eshopy nemajú návody a ani záručné listy.......človek to musí vyžadovať...

    ved som sa s tym aj natrapila aby to bolo tip top. kedze je to vyrobok z USA tak si viete predstavit ten text! same upzornenia

    Musi byt navod na pouzitie v jazyku danej krajiny kam eshop vyrobok predava?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.