Zavrieť

Porady

Zásuvný modul

Dobrý deň,
potrebovala by som pomoc s nainštalovaním zásuvného modulu Adobe flash player na Windows. Nejdú mi otvoriť nejaké programy. Adobe flash player 11. som stiahla, no po 51 % inštalovania mi inštalácia ukončí a vypne nb. V čom môže byť problém?
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Operačný systém? Windows 7 64-bit, alebo 32-bit? Pretože to nie je jedno - na Win 7 64-bit treba http://get.adobe.com/cz/flashplayer/, pokiaľ by bol 32-bit, je tam to modré a podľa toho sa potom vyberá:
    Adobe Flash Player 11.6.602.180 (15,7 MB)



    Zdarma! Produkt McAfee Security Scan Plus kontrola stavu zabezpečení počítače

    Ano, nainstalovat produkt McAfee Security Scan Plus - volitelné (0,9 MB)



    Klepnutím na tlačítko Stáhnout nyní potvrzujete, že jste si přečetli licenční smlouvu k softwaru Adobe* a soulasíte s ní.

    Stáhnout
    Upozorňujeme, že v závislosti na nastavení bude pravděpodobně nutné dočasně deaktivovat antivirový software.
    A ešte niečo - okienko pre McAfee Security Scan Plus nechal prázdne - je to zbytočný balast, ktorý len spomaľuje.

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Predinštalované programy sú trial. Bežia 30 dní a potom ho musíš kúpiť alebo odinštalovať. Je na Tebe ako sa rozhodneš.

    Zuzka2411 je offline (nepripojený) Zuzka2411

    Zuzka2411
    Ďakujem za odpoveď, už som to vyskúšala, ale znova ten istý problém. Naťahá mi to do polovice a nb vypne...nerozumiem tomu

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ak sa nb priamo vypne tak to vyzera na vecsiu chybu, a teda servis
    alebo aspon skusit reinstalovat windows (recovery) ak je to vo vasich silach

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Najlepšie je sťahovať z daného prehliadača na ktorom chceš aktualizovať Adobe Flash Player.Pretože Flash Player pre Mozillu je iný ako pre IE.Akú máš verziu v danom prehliadači si skontroluj:
    Daj si prehrať nejaké video napr.zo stránky www.youtube.com
    -klikni pravým tlačidlom na video a vyskočí menu a je tam aká verzia Adobe Flash Player je pre daný prehliadač v PC.Ak v tom menu klikneš na to Adobe...,tak Ťa presmeruje na stránku Adobe a zobrazí sa aká je najnovšia verzia Flash Player.Ak máš staršiu ,tak si aktualizuj cez daný prehliadač samozrejme zruš tú blbosť ,fajku pri ponuke McAfee ako naznačil misoft a vypni potom daný prehliadač pri inštalovaní .

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    Ahojte, včera sme kúpili dcére nový notebook. Je tam nainštalováný antivírus McAfee Security. Mám ho tam nechať, alebo nainšalovať niaky iný antivírus? Poradte prosím. Je tento McAfee dostačujúci? Nemám s tým skúsenosti. Dík
    Naposledy upravil Soňula : 28.03.13 at 09:22

    Soňula je offline (nepripojený) Soňula

    Soňula
    sthruska Pozri príspevok
    Predinštalované programy sú trial. Bežia 30 dní a potom ho musíš kúpiť alebo odinštalovať. Je na Tebe ako sa rozhodneš.
    Áno? to som nevedela, že len 30 dní. Takže ešte 29 dní a potom sa rozhodnem. To mi stačí, ja som len chcela, či do toho notebooku nemám hneď inštalovať niaky antivírus, vôbec som nevedela, že McAfee-je antivírus. / som zvyknutá na Avast, eset atd./ Takže ďakujem, toto mi pomohlo.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Po ukončení TRIALu McAfee odinštaluj a daj si nejaký FREE (teraz je Avast 8 aj free - registracia platí rok a nič nestojí).

    enzo2k je offline (nepripojený) enzo2k

    enzo2k
    mcafee je tak nanic antivirus ze ho neistaluju ani trial( casovo obmedzene) ale na plnu dobu.hned ho odinstaluj a nainstaluj si avg zdarma alebo avast.su ovela lepsie ako mcafee.urob to hned
    Zuzka2411 Dakujem za ochotu..reagujem dost pozde..ospravedlnujem sa. Bohuzial, nie, videa na Youtube mi nejdu plynule, zastavia sa a dalej sa pohne iba na moje pohnutie mysou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.