Zavrieť

Porady

ako sa odvolat voci vypovedi od zamestnavatela ?

Dobry den chcem sa opytat ako sa odvolat voci vypovedi ktoru mi dal zamestnavatel z dovodu hrubeho porusenia pracovnej discipliny ? Nemal na to dovod pretoze predchadzajuce problemy som nemal. On si vymyslel ze koli telefonu ale dokaz doteraz nemam. dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    martin0 Pozri príspevok
    Dobry den chcem sa opytat ako sa odvolat voci vypovedi ktoru mi dal zamestnavatel z dovodu hrubeho porusenia pracovnej discipliny ? Nemal na to dovod pretoze predchadzajuce problemy som nemal. On si vymyslel ze koli telefonu ale dokaz doteraz nemam. dakujem za odpoved
    Vezmi tú výpoved a chod za prvým právnikom, ktorého nájdeš. A zrušenie výpovede môže urobiť len súd, ak zamestnávateľ neberrie nič v úvahu.

    martin0 je offline (nepripojený) martin0

    martin0
    Vdaka za radu uz som to tak spravil a dufam ze to dopadne dobre ze nebudem musiet behat dlho po sudoch.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    martin0 Pozri príspevok
    Vdaka za radu uz som to tak spravil a dufam ze to dopadne dobre ze nebudem musiet behat dlho po sudoch.
    No uvidíš aj dlhšie to môže trvať. Ale ak bude výpoved neplatná tak Ti zamestnávateľ bude musieť zaplatiť mzdu za tie mesiace čo nebudeš pri nemu robiť. A chod sa včas zaevidovať na UP.

    martin0 je offline (nepripojený) martin0

    martin0
    Vsetko som urobil pravnik mi povedal to iste. Dufam ze sa ten akoze sef uvedomi a zacne platit chalanov co ostali v tej firme na cas. A ja dufam ze si najdem normalnu prcu kde nebudem musiet riesit taketo veci.

    ako sa odvolat voci vypovedi od zamestnavatela ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.