Zavrieť

Porady

Množstvo káblov

Ahojte,

určite máte aj vy milión káblov od mobilov, MP3, tabletov a ďalších drobných spotrebičov.
Chcem sa Vás opýtať, že aký máte systém ukladania, aby ste vedeli čo od čoho je.

Ďakujem za nápady.
Katuš
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    deane7 je offline (nepripojený) deane7

    deane7
    Systém mám taký že vždy pol hodiny hľadám ten správny. Aj teraz neviem kde som strčil nabíjačku od mobilu, každý má inú. Tak nabíjam cez USB z compu. Šľak aby jedného trafil že na všetko iné káble. V garáži som ich mal plno, už som ich povyhadzoval kopu.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Tiez mam kopec kablikov, nabijaciek a pod.
    Kupila som si kriklave samolepiace stitky, ako sa pouzivaju na cenovky v obchode. Na kazdej nabijacke mam nalepene a napisane k comu patri. Takze ked siahnem do kosika ,staci mi pozerat tu cedulku a vytiahnem to co potrebujem.
    Na samostatne kable sa to riesi horsie, tam si napisem a potom stitok zalepim na polovicu cez kabel.
    deane7 Ale Ty si žena, takže chceš mať vo všetkom poriadok. Vy ženy sa ale nevyznáte v organizovanom bordeli ktorý majú chlapi.
    babka - ježibabka To tiež poznám. A skús mu to upratať. Prinajlepšom hrozí rozvod. Hihihi.

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    S káblov mám už fóbiu.Našťastie ich stačí mať pokope každý má dve koncovky a tie pasujú len do svojej dierky.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ešte že mobily unifikovali koncovky nabíjačiek
    - zatiaľ ešte nie. Niektoré majú jeden konektor, iné zase miniUSB konektor, ďalšie microUSB. Ale EÚ chce, aby všetky koncovky pre nabíjanie MT boli unifikované t.z. keď zoberieš nabíjačku z Nokie, bude pasovať (a nabíjať) hoci aj Sony Ericsson.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    ešte že mobily unifikovali koncovky nabíjačiek
    - zatiaľ ešte nie. Niektoré majú jeden konektor, iné zase miniUSB konektor, ďalšie microUSB. Ale EÚ chce, aby všetky koncovky pre nabíjanie MT boli unifikované t.z. keď zoberieš nabíjačku z Nokie, bude pasovať (a nabíjať) hoci aj Sony Ericsson.

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    misoft Pozri príspevok
    - zatiaľ ešte nie. Niektoré majú jeden konektor, iné zase miniUSB konektor, ďalšie microUSB. Ale EÚ chce, aby všetky koncovky pre nabíjanie MT boli unifikované t.z. keď zoberieš nabíjačku z Nokie, bude pasovať (a nabíjať) hoci aj Sony Ericsson.
    ale aspoň v značke sa dohodol výrobca sám zo sebou
    misoft Veď aj to je už úspech

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ja mam len jeden kablik, resp. jednu nabijacku a telefon nabijam asi raz za 12-14 dni
    Niesom otrok tejto doby
    deane7 Mne tiež mobil tak dlho vydrží. Ale iná je nabíjačka ku kamere, inú má žena, .......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.