Zavrieť

Porady

Čo mi hrozí ak je na mojej adrese sídlo podnikania cudzej firmy?

Ahojte poradáci,


Čo mi hrozí ak je na mojej adrese sídlo podnikania cudzej firmy?

Previedol som s.r.o. na ineho konatela a spolocnika, ale ako sidlo podnikania zostala moja adresa. Slubil ze si ju zmeni, ale doteraz tak nespravil a nedviha telefon ani neodpoveda na e-mail.

Viem, ze mozem podat podnet na zrusenie firmy, chcem sa ale spytat, co mi realne hrozi z toho, ze ma u mna sidlo podnikania?

Dakujem pekne.

PS: Nemyslím, to že mi prídu Ukrajinci klepať na dvere, ale či mám z právneho hľadiska prípadne nejakú zodpovednostˇatď.
Naposledy upravil Martintara : 25.03.13 at 09:10
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    z pravneho hladiska ti nehrozi nic, ak chces mat pokoj na dusi, zrus mu tam sidlo... tot vsio

    flector je offline (nepripojený) flector

    flector
    No čo by asi tak hrozilo? Porozmýšľaj, … nikdy predsa nevieš čo ten človek bude robiť!

    V prípade problému každý pôjde za tebou a nie za ním!

    Nie som si istý, či tvojou adresou myslíš svoju súkromnú adresu, ale ak áno, tak o to horšie.
    By som si v živote nedal sídlo cudzej firmy na moju vlastnú adresu!!!
    Ahoj, pardon zle som sa vyjadril, samozrejme nemyslim nevyziadanu poštu a to, že mi hrozí, že sem prídu napr. Ukrajinci, to mi je predsa jasne, myslím čisto z právneho hľadiska, či mám nejaku zodpovednost atd.

    Čo mi hrozí ak je na mojej adrese sídlo podnikania cudzej firmy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.