Zavrieť

Porady

samovoľné sťahovanie jasu obrazovky v sekunde ako ju nastavím na akekoľvek hodnoty

Mám takýto problem. Mám nový pc Sony vaio s15 s windows 8 pro. Mám stále stiahnutý jas obrazovky takmer na minimum. Vyskúšal som už všetko cez úpravu jasu obrazovky ale akonáhla nastavím jas vyššie a to je jedno v akom mode či výkonný, šetriaci režim, alebo vlastný, v tom momente sa mi jas stiahne skoro na minimum. Kde môže byť problém, pekne mi to lezie na city
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vlado40
Nemáš tam nainštalovaný nejaký program na šetrenie od sony?Pozri sa či sa nezapína pri štarte.

Lipican je offline (nepripojený) Lipican

Lipican
ešte doplním, keď som v zmene nastavenia pre plán, tak napr vyberiem režím vyvážený, odpojím notebook z elektrickej energie teda necham ho bežať len na baterke. Nastavím jas na max pre možnosť s napájanim aj bez napájania. Dám uložiť zmeny, behom dvoch sekúnd jas ide dole, ale ked sa kuknem spat na nastavenia rezimu vyvážený, zisťujem že sa stiahol jas len v možnosti bez napájania. Ale akonáhle pripojim notebook k sieti na dve sekundy sa jas zvýši na mnou zadanú hodotu, ale následne sa sám zas prestaví, na minimalný jas, mam už z toho točky

Lipican je offline (nepripojený) Lipican

Lipican
Vlado dík, mal si pravdu, ja som vedel že som mal tie ich programy už dávno vyraziť ale uplne mi to vypadlo, bola tam nastavená automatická regulácia jasu.

samovoľné sťahovanie jasu obrazovky v sekunde ako ju nastavím na akekoľvek hodnoty

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.