Zavrieť

Porady

Povabau - skusenost , hodnotenie?

Ahojte,
ma niekto skusenosti s firmou Povabau z Trnavy ohladom stavby domu?
Alex
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    alex_f

    nechcem nic hovorit, ale ze sa k takejto vyjadria hned dvaja cerstvo zaregistrovani uzivatelia s jedinym prispevkom, to vyzera skor na ociernovanie. Nechcem sa zastavat firmy, ale takymto prispevkom nedoverujem. Usudok necham na teba.

    marko182 je offline (nepripojený) marko182

    marko182
    Moja skusenost je taka neutralna. Ked chcu, tak makaju, maju ludi, maju stroje, maju naradie. Cast roboty vykonana na jednicku, ale zase par detailov trochu dofusovali. Terminy dodrzali, zmluvnu cenu tiez. Takze ked pocuvam skusenosti od znamych na ich dodavatelske firmy, tak Povabau je v podstate ok, ale zase vychvalovat ich nemozem, lebo si nezasluzia.

    alex_f je offline (nepripojený) alex_f

    alex_f
    marko182
    Mozno mas pravdu. Ale tiez som sa musel zaregistrovat, ked som chcel napisat svoju otazku. Preto zistujem aj inymi sposobmi. Zatial vsak nemam z inych zdrojov na nich pozitivnu reakciu, skor take neutralne ako si napisal ty alebo horsie. Aj to vsak uz o niecom svedci.

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    alex_f Pozri príspevok
    marko182
    Mozno mas pravdu. Ale tiez som sa musel zaregistrovat, ked som chcel napisat svoju otazku. Preto zistujem aj inymi sposobmi. Zatial vsak nemam z inych zdrojov na nich pozitivnu reakciu, skor take neutralne ako si napisal ty alebo horsie. Aj to vsak uz o niecom svedci.
    Ty si sa zaregistroval,aby si sa opýtal,ale niekto sa registruje len aby odpovedal?
    Môžeš aj nejako bližšie konkretizovať problémy, som pred podpisom zmluvy s touto firmou a toto ma dosť zaujalo. Radšej sa vyhnúť problémom dopredu. Dík za odpoveď.

    Fiiky je offline (nepripojený) Fiiky

    Fiiky
    Moje hodnotenie firmy Povabau po osobnej skusenosti.

    Minusy:
    - potvrdzujem, ze aj u nas odflakli dolezite detaily, ktore potom dalsie firmy nechceli po nich dokoncovat
    - ak budete musiet pocas realizacie rokovat o tychto detailoch, pripravte sa na to, ze to moze skoncit prchkou komunikaciou bez realnych argumentov na druhej strane prijmu
    - terminy dodrziavali podla toho, kolko mali momentalne zakazok

    Plusy:
    - dobra stavbarska partia
    - vlastne stroje
    - ochotny majster stavby

    Prajem vela stastia pri vybere dobrej stavebnej firmy z Trnavy.

    Povabau - skusenost , hodnotenie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.