Zavrieť

Porady

Spravené ročné zúčtovanie, opravné daňové priznanie A

Zamestnancovi som spravila ročné zúčtovanie dane, mal nedoplatok 0,17€, ktorý som mu zrazila, lebo dával 2% dane.Teraz mi priniesol potvrdenie o príjme, ktoré som mu zahrnula do ročného zúčtovania, ale opravené, vyšší príjem/dohoda/ a teda aj daň, ak mu to prepočítam, vychádza mu ten istý nedoplatok dane 0,17€, ale problém je v tom, že daň vypočítaná a vybratá vychádza iná suma ako v ročnom zúčtovaní, a 2% ktoré venoval-tam je tiež daň z môjho zúčtovania.Treba mu spraviť opravné daňové priznanie A, aké tam budú prílohy?moje ročné zúčtovanie/teda, ktoré mu robil posledný zamestnávatľ/aj to opravené potvrdenie o príjme?aj ostatné potvrdenia o príjme, ktoré boli súčasť.ročného zúčtovnania, alebo to sa neprikladá?Čo s tými 2% , treba to dať do toho daň.priznania-tie 2% v správnej výške ako to má byť? Do toho priznania treba dať všetky sumy vsprávnej výške, tam sa neuvádzajú žiadne rozdiely?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Spravené ročné zúčtovanie, opravné daňové priznanie A

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.