Zavrieť

Porady

Epson stylus

Ahojte, neviete mi poradiť s tlačiarňou Epson Stylus?..Konkrétne s tým, že mi svieti kontrolka na náplniach (kvapka - farby :P) Už som vymenila všetky kazety, no i tak stále svieti..nereaguje na tlač, v PC mi pri cartridge-och ukazuje krížiky..Už naozaj neviem, čo s tým robiť. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    Skús vyčistiť hlavu, skontrolovat trysky. Mne to pomohlo.

    bubkoch je offline (nepripojený) bubkoch

    bubkoch
    urcite si ich spravne vlozil(a) ? musia docvaknut ... skus po jednej vybrat a vlozit spat ... musis pocut "cvak"
    vsetky si vymenila ... naraz ? ked postupne, dalo sa tlacit ? vsak vymenit musis len tú jednu, ktoru ti oznacuje ze je prazdna ...
    lussyta Áno, určite som ich vložila správne..cvakli. No, vymenila som všetky, lebo boli prázdne všetky štyri..

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Napíš typ kaziet ktoré si vymenila, alebo doplnila? A názov tlačiarne. Epson stylus široký pojem.
    Naposledy upravil vlado 33 : 07.04.13 at 18:54
    lussyta No, vymenila som všetky štyri farby...a názov tlačiarne je Epson Stylus SX235W...

    psutalko je offline (nepripojený) psutalko

    psutalko
    Ak máš Stylus 1520 /A2/, tak to môže byť to, čo som mala ja - totiž po vytlačení určitého počtu kópií - akoby povinná údržba, to s ňou ani nehlo, pomohol technik, dačo preinštaloval.
    lussyta No, tento typ nemám, ale ďakujem..
    lussyta Nie, práve že nemám originálky...Ale už som mala skúsenosť s tými "nepravými" a v pohode..keby neboli o toľko drahšie, určite sa tu s nimi nekašlem..:/

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    Ja mám tlačiareň epson stylus sx218 a nechce mi tlačiť PDf, na starej tlačiarni hp (už ani číslo neviem prečítať) vytlačiť idú. nevie ti mi poradiť čo s tým?

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    tom_i Pozri príspevok
    Ja mám tlačiareň epson stylus sx218 a nechce mi tlačiť PDf, na starej tlačiarni hp (už ani číslo neviem prečítať) vytlačiť idú. nevie ti mi poradiť čo s tým?
    A ine subory ako pdf ti na nej vytlacit idu?

    tom_i je offline (nepripojený) tom_i

    tom_i
    ivka70 Pozri príspevok
    A ine subory ako pdf ti na nej vytlacit idu?
    ano, idu uz neviem co s tym, stale prenasat na kluc a do druheho PC čka

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Je to možno aj tým, že *.pdf berie tlačiareň ako obrázok. Tu je stránka s problémami tlačiarne http://www.fixya.com/support/p342995...nter/solutions a ich prípadné riešenia.
    Skús ten *.pdf súbor vytlačiť ako obrázok.
    Naposledy upravil misoft : 14.04.13 at 21:50

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.