Zavrieť

Porady

prehlásenie auta z SK značiek na ČR značky

Dobry den vsetkym,
mam otazocku.. je pravda, ze ked si chcem svoje vlastne auto prihlasit tu v ČR, musim ist na Slovensko a tam spravit KO?? za ktoru zaplatim 70eur!! nasledne ist stym na policiu a tam dokoncit odhlasenie,no a potom este zrusit PZP. Nasledne vybavit prevozne znacky,poistku a az tak sa vratit spat do ČR??
neslo by to nejako jednoduchsie ??

velmi mi pomozete ak poradite..dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    je to pravda, ale problém je v tom,že niektoré štáty, možno aj čr nevyžadujú, aby bolo vozidlo odhlásené v sr a potom by ti toto všetko, okrem pzp odpadlo. zavolaj si do čr, tam kde ho chceš prihlásiť, či to požadujú a uvidíš.

    marosc je offline (nepripojený) marosc

    marosc
    Ešte si zisti či tvoje auto v ČR môžeš prihlásiť - je tam obmedzenie veku prihlasovaného auta.
    kope Od urciteho veku vyzaduju zaplatenie EKO dane, ktora sa myslim odvija aj od veku auta. Ale detaily neviem, vygugli si.

    Miskjo je offline (nepripojený) Miskjo

    Miskjo
    myslim ze z tym vekom vozidla problem nebude.. je to 10 rocne auto, ziadny vrak, udrziavane ;-) dokonca EURO 3 cize nepodlieha EKO poplatku... no ok, skusim teda zajst sem na dopravny urad ze co mi povedia, co im treba aby mi auto prihlasili..
    dakujem za postrehy

    prehlásenie auta z SK značiek na ČR značky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.