Zavrieť

Porady

Podvod na dph

hľadám nejakého ochotného človeka, ktorý sa dosť vyzná do podvodov na daniach, mám urobiť prezentáciu do školy čisto o podvodoch dph , ako to celé funguje , ďalej tam mám niečo o Varehovi a pod. Ak by bol niekto taký ochotný, tak nech mi napíše. Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Vzhadom na tvoje predosle prispevky moc neverim, ze potrebues vypracovat ulohu do skoly

Mrenek je offline (nepripojený) Mrenek

Mrenek
No jasné , takto verejne si pýtam návod ako okradnúť štát o miliony Z jednej časti mám urobiť projekt o DPH a pod. Takže tam zahrniem aj podvody, ktoré sú veľmi zaujimavou témou.

Mrenek je offline (nepripojený) Mrenek

Mrenek
buchac, mohol by si mi dat na seba kontakt alebo e-mail? Ak by si bol ochotný a odpovedat mi na pár otázok. A prečo bol amatér? Ved necelu milardu korun ziskat od štatu? Ale zase je pravda, že ho čapli.Ale je neskutočné kolko podvodov sa deje a kolko penazi takýmto niečím ziskaju.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Mrenek Pozri príspevok
hľadám nejakého ochotného človeka, ktorý sa dosť vyzná do podvodov na daniach, mám urobiť prezentáciu do školy čisto o podvodoch dph , ako to celé funguje , ďalej tam mám niečo o Varehovi a pod. Ak by bol niekto taký ochotný, tak nech mi napíše. Ďakujem
Vareha bol amatééér ...lebo ho čapli .......s takým niečim , čo on robil ???...hm , to iba do času , potom utrum a ťurma ...

Ako to funguje ???
To akože chceš recept ???
Neblázni ...

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Mrenek Pozri príspevok
buchac, mohol by si mi dat na seba kontakt alebo e-mail? Ak by si bol ochotný a odpovedat mi na pár otázok. A prečo bol amatér? Ved necelu milardu korun ziskat od štatu? Ale zase je pravda, že ho čapli.Ale je neskutočné kolko podvodov sa deje a kolko penazi takýmto niečím ziskaju.
Na otázku sa zvykne dať aj tú odpoveď ...

Kontakt a či mail nie je problém .
Problém skôr vidím v tých otázkach , na ktoré by som asi nevedel odpovedať ...
Ide o to , že som účtovník laického - debatného typu ...ešte aj daňové som si nechal vypracovať ...
Takže by to bola debata o ničom ...




Varehu neriešme ...ale zlatý to chlapec ... že čistá filantropia.......jedna z kamarátiek Fica ...
http://www.vareha.com/home
Mrenek buchac, nevadi, ze si lajk, das mi prosim ta e-mail? Mne nejde pisat spravy tuto. Dik

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nandrolon
ja zase potrebujem do školy presný návod na výrobu heroínu, perníku, a kde sa dá dnes ľahko zohnať čistý efedrín hydrochlorid... ?? prípadne aj ceny... ??? :-))))))))))))))))))))))))))))

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Nandrolon Pozri príspevok
ja zase potrebujem do školy presný návod na výrobu heroínu, perníku, a kde sa dá dnes ľahko zohnať čistý efedrín hydrochlorid... ?? prípadne aj ceny... ??? :-))))))))))))))))))))))))))))
Nandrík ......

Tak toto by sa dalo určite skôr zohnať , ako tie 100 % návody na odrby štátu ...

Napríklad
Heroín výroba

Kompletná premena surového ópia čistého heroínu hydrochloridu (diacetylmorfín HCl), možno zhrnúť takto:
- Čistenie surového ópia
- extrakcia / čistenie morfínu z ópia
- konverzie morfínu heroínu základ
- čistenie heroínu základne a prechodu na hydrochloridu.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.