Zavrieť

Porady

Nizke FPS, lagy

Zdravim, potreboval by som poradit. V podstate ani neviem, ci nepisem do zleho oddelenia kedže neviem ci je problem v CPU, grafickej alebo niekde inde.
Asi pred 2 tyzdnami sa mi pokazil notebook ( menili mi HDD ), ked som ho priniesol a nainstaloval vsetky ovladace, stale pri spusteni hier nabiehalo nizke fps ( Napriklad aj pri League of Legends na minimalnej grafike to seka. Starcraft 2 seka uz na medium grafike ). Pred tym som nemal problem hrat nove hry na max detailoch no teraz mi to notebook nedovoli.

Mam procesor Intel i5-2430M 2,4 2,4
graficku kartu nvdia gforce 555M 2GB
ram 6GB

Drivre som preinstaloval 5x, pouzival som Ccleaner, TuneUP utilites, avast hlbkove testy ( nic nenasli ) ale nic nepomohlo.

(napr. pri spustenom starcrafte na high grafike, mam fps do 30, vytazenie procesora do 50% a pouzitu pamat 3,29 GB.. , pri League of Legends high detailoch 18-40 fps) Vypnutie avastu a spustenie turbo modu v TuneUP utilities mi zdvihne ktore dosiahne max 40 cize cca o 10

To je zatial vsetko co napisem, dakujem za odpovede. Dalse informacie dodam do 15 minut.
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

pistik71
Ked pouzivas AVAST tak sa nediv ze ti to ide pomaly. Skus hladat problem aj v disku, ked ti ho menili - je rovnaky typ?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.