Zavrieť

Porady

Kamera pred vstupom do bytu

Dobry den, chcel by som sa spytat ze ci je mozne a legalne si pred vstupom do svojho bytu namontovat kameru z bezpecnostnych dovodov, samozrejme by v zabere okrem dveri bola aj cast chodby(pochopitelne), teda by snimala aj cast verejneho priestoru v bytovke(chodbu), byt nie je na prizemi, prakticky do zaberu by sa dostavali len ludia co by sli ku mne a susedia maju byt vedla mna ale s nimi to vykomunikujem, myslim ze dodatocna bezpecnost im tiez prospeje.
Je to legalne? Mozne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    Biosko Pozri príspevok
    To je druha moznost, ano su aj digitalne kukatka dokonca take co fotia pri zazvoneni a posielaju mms na mobil alebo tak.

    Chcel by som vsak vediet ci niekto nepozna co na to hovori nejaky zakon popripade ci to neupravuje nejaka vyhlaska o bytovkach alebo tak.
    poviem ti takto - v našom vchode si sused sám nainštaloval na prízemí takéto niečo a pretože sa ostatných susedov nepýtal či môže, na schôdzi vlastníkov sa odsúhlasilo, že ju musí zdemontovať. aj ju zdemontoval.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Biosko Pozri príspevok
    To je druha moznost, ano su aj digitalne kukatka dokonca take co fotia pri zazvoneni a posielaju mms na mobil alebo tak.

    Chcel by som vsak vediet ci niekto nepozna co na to hovori nejaky zakon popripade ci to neupravuje nejaka vyhlaska o bytovkach alebo tak.
    http://www.porada.sk/t124797-kamerovy-system.html

    Biosko je offline (nepripojený) Biosko

    Biosko
    To je druha moznost, ano su aj digitalne kukatka dokonca take co fotia pri zazvoneni a posielaju mms na mobil alebo tak.

    Chcel by som vsak vediet ci niekto nepozna co na to hovori nejaky zakon popripade ci to neupravuje nejaka vyhlaska o bytovkach alebo tak.

    Biosko je offline (nepripojený) Biosko

    Biosko
    Dik za info, takze to vyzera skor ze su s tym problems. A ze by to museli odsuhlasit vsetci nie len sused ktoreho by sa to eventuelne dotykalo ze?

    Kamera pred vstupom do bytu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.