Zavrieť

Porady

Ochranná lehota zamestnanca

Dobrý deň potrebujem poradiť od Vás .
Som na RD do 22.05.2013 .Medzi tým som ostala tehotná a momentálne som v 3 mesiaci .Zamestnavateľ mi oznámil,že chce so mnou ukončiť prac.pomer ale dohodou a že to si mám napísať ja ale ja s tým nesúhlasím.Vzťahuje sa na mňa dáka ochranná lehota aby som dostávala materskú alebo aké je pre mňa najlepšie riešenie.Mám sa dať ešte dobrovolne pripoistiť ?Ďakujem všetkým za odpovede.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Najlepšie riešenie je nekončiť PP. Zamestnávateľovi písomne oznám (máš zákonnú povinnosť) nástup do zamestnania po skončení RD , treba to urobiť najneskôr mesiac pred nástupom do zamestnania, rovnako mu písomne oznám, že si tehotná.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Pisomne ozxnamit nastup po RD mas podla Zakonnika prace povinnost najneskor 1 mesiac pred nastupom, teda vela sacu uz nemas, aby si si zakonnu povinnost splnila.
    Sucasne pisomne (s kopiou tehotenskej knizky alebo potvrdenim od lekara) pisomne oznam tehotenstvo.

    Po oznameni tehotenstva si pred vypovedou chranena.

    Ochranná lehota zamestnanca

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.