Zavrieť

Porady

Ambulancia chronickej bolesti

Máte niekto skúsenosti s liečbou v takejto ambulancii? Má niekto kontakt na takúto ambulanciu na východe Slovenska ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    http://www.zzz.sk/?page=hladaj&typ=algeziologicka mimo to ešte v Prešove dr. Hasárová a ambulancia chronickej bolesti v monobloku.

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..do takejto ambulancie chodia pacienti s chronickou bolesťou, ktorá sa už nedá inak liečiť,teda, buď po onkologických chorobách, či neurologických...treba sa ísť osobne objednať a lekár prehodnotí, či potrebuješ liečbu v tejto ambulancii...lieky, ktoré lekár predpisuje, sú takmer všetky plne hradené poisťovňou, sú to opiáty- väčšinou, ktoré tlmia silnú bolesť, vydávajú sa v lekárni len s občianskym preukazom.
    ..na návštevu takejto ambulancie potrebuješ výmenný lístok lekára, ktorý ťa doporučí a zvyčajne aj vyšetrenia ortopeda, neurologa,alebo ,ak si onkopacient, tak tieto nálezy a ich pooperačné následky...
    ...a skúsenosti-moje osobné,len tie najlepšie..

    meha je offline (nepripojený) meha

    meha
    Chcela som sa pozrieť,či niekto neodpísal a bohužiaľ som svoju tému nenašla,myslela som,že došlo k nejakému omylu a tému som nezaložila

    meha je offline (nepripojený) meha

    meha
    Je to hradené zdravotnou poisťovňou alebo sa platí v hotovosti? Liečili ste sa už v takejto ambulancii?

    martuli je offline (nepripojený) martuli

    martuli
    Je to ako v každej inej ambulancii - cestou poisťovne, záleží však od toho, či poisťovňa lekára zazmluvnila. Najprv si to treba overiť.

    Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

    Gabhus
    Dr. Hasárová je doktorka s praxou na ARO a záchranke. Myslím, že je O. K., či poisťovňa prepláca - neviem.

    Ambulancia chronickej bolesti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.