Zavrieť

Porady

Nevyužitá záhrada

Máme veľkú záhradu, asi tak 15 árov, viete poradiť ako ten priestor čo najefektívnejšie využiť?
Rozmýšľali sme už aj nad prenájmom, nakoľko sa o to nevládzeme starať a ani na to nemáme čas a celoročne tam rastie burina. Nejaké tipy??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Tuto "hubatá" ešte nedávno zúfalo zháňala záhradu , skúste ju osloviť cez SS, záleží na tom, odkiaľ ste... Ona už síce teraz nejaký "funduš" zohnala , ale možno by menila, keby to bolo v jej rajóne a za dobrých podmienok...
    alaya1 pisala, ze uz ma.

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    a co takto nasadit tam ovocne stromky a kricky,predsa nepotrebuju az tak velku udrzbu a obcas si na ne cas hadam najdete-ci nie?
    ked povyberate rezistentne sorty,mozno sa vam podari vyhnut aj postrekom alebo ich bude aspon Minimum.....skus.
    alebo si tam skus zalozit eko lesik :-)prestuduj si temu o permakulture.

    pablito74 je offline (nepripojený) pablito74

    pablito74
    Ked na nu nemate cas, tak asi len prenajom alebo predat, alebo sa dohodnut so susedom aby sa o nu staral.

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Ježišiii dobrí ľudkovia ďakujem Vám že ste si zapamätali že hľadám záhradu a mysleli na mňa. Vďaka!
    osky hubka no ale keby si nahodou este mala malo-jeden nikdy nevie :-)
    hubatá osky nesranduj! Ono je to tak pri záhradkárení, že sa najprv tešíš na prvý šalát a potom ti už lezie krkom koľko je tej úrody a nevieš čo s ríbezľami, rajčinami, uhorkami ...... Ale ja som toho názoru že v lete sa treba nadopovať vitamínmi všetkého druhu a tie rôzne druhy nájdeš v rôznom ovocí a zelenine len zo záhrady. Je to nádhera pozorovať prírodu ako sa mení, rastie pretvára sa do plodu taká obyčajná uhorka.......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.