Zavrieť

Porady

Ako zmeniť prehrávač videa

Dobrý deň, prosím poraďte mi ako sa dá zmeniť prehrávač, ktorý sa používa na prehrávanie videa na internete (napr. na youtube, joj...)? Teraz mi to PC prehráva cez Adobe Flash Player ale dalo by sa nastaviť, aby na prehrávanie PC použil napr. Nero Show Time alebo niečo iné? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Niran je offline (nepripojený) Niran

    Niran
    Zmenit prehravac priamo na danej stranke youtube resp. JOJ sa neda. Pokial si chces video prehrat v lubovolnom prehravaci ktory mas nainstalovany v PC, tak si musis dane video najskor stiahnut na HDD a potom ho uz mozes spustit v prehravaci v akom chces.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    MirkaT Pozri príspevok
    Dobrý deň, prosím poraďte mi ako sa dá zmeniť prehrávač, ktorý sa používa na prehrávanie videa na internete (napr. na youtube, joj...)? Teraz mi to PC prehráva cez Adobe Flash Player ale dalo by sa nastaviť, aby na prehrávanie PC použil napr. Nero Show Time alebo niečo iné? Ďakujem.
    Niran to naznačil.
    Pokiaľ chceš zmeniť multimediálny prehrávač - jedine pre súbory na nosičoch, alebo uložené.
    Streamové videá (youtube, joj...) majú pevne nastavené, v akom prehrávači sa prehrá - Flash Player, VLC plugin, WMP plugin - toto nezmeníš, nakoľko to ide v dátach od zdroja spolu s videom.

    MirkaT je offline (nepripojený) MirkaT

    MirkaT
    No škoda, že to nejde, ale každopádne ďakujem za odpovede...

    Ako zmeniť prehrávač videa

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.