Zavrieť

Porady

Pracovna zmluva cez internet

Zaciatkom roka som sa uchadzal o pracu cez pracovnu agenturu. Poslal som im svoj zivotopis a nejaky pokec k tomu ze sa uchadzam o tu pracu. Neskor mi odpisali, ze pracovna ponuka padla, ze mi praju vela uspechov a ze si nechaju moj zivotopis. Zasiel som do tej firmy, kde mali sprostredkovat pracu osobne a povedali mi, ze ma nemozu zobrat priamo, pretoze som vraj zamestnanec agentury (vraj figurujem na zozname agentury ako zamestnanec agentury). Neposielal som im v maile nic naviac, len to, ze sa uchadzam o pracu, nepodpisoval som ziadnu zmluvu s agenturou, ani nic. Je vobec mozne uzavriet zmluvu cez internet? Bez podpisu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nie je mozne takto uzavriet prac. zmluvu.

    Ale predpokladam skor, ze dana firma ma dohodu s agenturou, ze nebude zamestnavat ludi, ktorych im predtym agentura ponukla.
    Skus najskor odvolat v agenture suhlas so spracovavanim svojich osobnych udajov (to mozes urobit kedykolvek) a potom sa uchadzat o pracu vo firme.

    Pracovna zmluva cez internet

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.