Zavrieť

Porady

Lúčim sa so starou dobrou Poradou.

človek čo opustil Poradu.
Orchidea - labute swar..jpg  
01.05. robíme aktualizáciu porady na novú verziu s čím je spojená aj migrácia tém z Porád do rubrík. Vo večerných hodinách bude Porada aj nedostupná.

Toto som si prečítala, keď som teraz otvorila Poradu a poviem vám, akosi mi ostalo smutno.


Nie je ľahké opúšťať niečo, na čo sme si zvykli. Niečo, kde sa vieme pohybovať aj so zatvorenými očami a preto cítim trocha smútok za odchádzajúcou starou Poradou, ktorá mne osobne do života priniesla veľa dobrého v podobe úžasných priateľov, ktorých by som ináč určite nikdy nestretla.
Viem, že Richard pripraví znova niečo výnimočné, ale neviem, či sa aj v novej Porade budem stretávať s ľudmi, ktorých si rada prečítam, od ktorých si nechám poradiť a ktorým občas aj ja poradím.

Neostáva mi iné, len sa jej - Porade starej - za všetko poďakovať.
Naposledy upravil Melnick : 01.05.13 at 19:16
Usporiadat
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

no, ja poďakujem:
1. všetkým členom, ktorí mi poradili
2. adminovi za ohľaduplnosť a široké srdce

toť vše
10 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ako som si prečítala, dnes večer už "stará" Porada nepôjde .... som z toho smutná, pretože tá nová mi akosi - zatiaľ - neprirástla k srdcu. Vadí mi, že sa nedá nastaviť - tak ako tu - že najnovší príspevok vidím na prvej strane hore. Treba prejsť dole potom kliknúť na "posledná strana" - to všetko zaberie čas.
Doteraz som mala 40 príspevkov na stranu, prelistovanie bolo rýchlejšie, ani to sa nedá nastaviť.
Ak sa to zmení, dajte mi prosím, vedieť, potom tam budem chodiť.
Neviete niekto: Drak bude fungovať po starom?
Naposledy upravil Rozalka : 01.05.13 at 17:36
8 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Rozalka Pozri príspevok
Ako som si prečítala, dnes večer už "stará" Porada nepôjde .... som z toho smutná, pretože tá nová mi akosi - zatiaľ - neprirástla k srdcu. Vadí mi, že sa nedá nastaviť - tak ako tu - že najnovší príspevok vidím na prvej strane hore. Treba prelistovávať haldy strán, na to nemám čas. Ak sa to zmení, dajte mi prosím, vedieť, potom tam budem chodiť.
Neviete niekto: Drak bude fungovať po starom?
myslel som, že som jediný čo to tak má nastavené
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Kým sa ešte dá sem písať: ďakujem všetkým, známym aj neznámym, za to všetko, čím ste boli, že ste mi poradili, keď som bola si nevedela rady, že ste mi pofúkali boľavé srdiečko, keď bolo treba. Srdcublízkym mám e-adresu alebo tf číslo, hádam sa mi nestratíte z očí a srdca. Kto ma bude hľadať, istotne ma nájde, veď ako sa hovorí: Slovensko je malá krajina, každý je vzdialený na 3 telefonáty.
20 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

tak aj ja všetkých zdravím, ďakujem za rady ... a veď je 1. máj (že lásky čas - aspoň voľakedy tak bolo )
- tak sa venujme našim blízkym .. a dúfam, že sa stretneme aj na novej porade
8 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja ani neviem, kde tá nová Porada je...
0 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Začína sa od nuly? Bude sa dať dostať k starým príspevkom a témam? Niekde som dlžná odpovede, niekde odpovede na odkazy, aj poďakovania.
Bude vytvorený z toho archív?
Vďaka.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Aj mne bude ľúto, ale snáď sa nejako príspevkami prederieme a zvykneme si .....čo už ..
1 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Bude to ťažké, si zvyknúť na novú Poradu, ale skúsme to a nelúčte sa s Poradou ako takou, prosím, prosím, prosím
4 0
andi andi

andi je offline (nepripojený) andi

Lúčim sa aj ja aj keď už menej som sem chodila v poslednej dobe ale mám čo ďakovať všetkým ktorý mi ochotne kedykolvek poradili a ďakujem za super kamošky ktoré som poznala tuto na porade zvykneme aj na novú poradu a ide všetko ďalej ...
5 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...ak by sme sa ráno nestretli tu, tak aj ja ďakujem všetkým,ktorí so mnou tu prehodili slovko-dve, pili so mnou kávu a poradili, keď bolo treba...
..verím, že aj v novej porade nájdem všetkých mojich v mojej bande a aj keď porada omladne, my zostaneme takí, akí sme,zostane nám úsmev a humor, radosť a chuť dávať dobré rady..a nikto z nás nestratí priateľa len preto, že porada bude mať inú tvár...
..ďakujem vám..
13 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

2in1
2in1.jpg  
4 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Veru je to zvláštne...zo zabehnutej Porady ísť vlastne do neznáma...lebo v tej skúšobnej som nevidela žiadny prínos, žiadne vylepšenie....ale možno sa mi to len zdalo a nová Porada bude lepšia, praktickejšia, ....prekvapenie príde čoskoro.

Rozhodne Majka / Melnick / za touto našou starou mi bude naozaj, ako Ty píšeš, smutno.
10 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

korela Pozri príspevok
Začína sa od nuly? Bude sa dať dostať k starým príspevkom a témam? Niekde som dlžná odpovede, niekde odpovede na odkazy, aj poďakovania.
Bude vytvorený z toho archív?
Vďaka.
hore v ozname je, ze sa migruju temy do rubrik ... vsetko by malo ostat len v novom sate

po preklopeni do noveho vzhladu, bude dostupna aj prezentacia s vysvetlivkami co je nove

zaklad je rozdelenie na otazky a debaty - v otazkach kazdy moze pridat len jednu odpoved, do odpovedi sa nedavaju otazky - moze sa pridat suvisiaca otazka
odpovede sa budu zobrazovat podla uzitocnosti alebo podla casu (nastavis si)

mozes si nastavit sledovanie konkretnych rubrik, ostatne sa ti nebudu zobrazovat (ale dostanes sa aj k ostatnym)

predpokladam, ze vsetky stare temy budu preklopene ako debaty a nove sa uz budu triedit na otazky a debaty
10 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

halooo ludia, ved ste este nevyskusali a uz sa lucite? ... mozno zo zaciatku bude chaos ale pevne verim, ze sa tam (teda tu) opat stretneme
5 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

skoda, nasla som tu vela dobrych priatelov, dakujem vam
4 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Katy a R Pozri príspevok
tak aj ja všetkých zdravím, ďakujem za rady ... a veď je 1. máj (že lásky čas - aspoň voľakedy tak bolo )
- tak sa venujme našim blízkym .. a dúfam, že sa stretneme aj na novej porade
Však to práve robíme, Katka.
1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

takto vyzeralo v začiatkoch - 05.06.2004
05062004.jpg  
3 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
avalik Pozri príspevok
halooo ludia, ved ste este nevyskusali a uz sa lucite? ... mozno zo zaciatku bude chaos ale pevne verim, ze sa tam (teda tu) opat stretneme
... vyskúšali .... nebude chaos, on už je - aspoň v mojej hlave: tu sme sa učili narábať so stránkami niekoľko rokov, krok za krokom a teraz šups do hlbokej vody .... Mladým 17-kam je hej! ja s mojou šedivou hlavou neviem tak rýchlo prehodiť výhybku a asi k tomu už ani nemám chuť.
3 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Na novú Poradu si zvyknem, ale veľmi ťažko si zvykám, že niektoré nicky už prestali chodiť aj na túto...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať