Zavrieť

Porady

Posledné príspevky (profil vľavo) sa budú alebo už nebudú zobrazovať?

Posledné príspevky (profil vľavo) sa budú alebo už nebudú zobrazovať?
6 komentárov     zbaliť
avalik suhlasim, naposledy mi tam zobrazuje zo 6.4.2013
Žabinka Ak myslíš "Posledné príspevky" v profile, ja tam mám stále posledný príspevok 6.4.2013.. Myslíš toto?
gilda áno toto
misoft Zobrazovať sa zobrazujú - žiaľ - akosi to "zaspalo" - najnovšie (posledné už zadané) akosi nezobrazuje - asi sa kaľandár zasekol
kukučka v profile nie sú založené témy
Richard Ok už to funguje
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ak myslíš odkaz na posledné príspevky Poraďáka v jeho provile, tak ten nedohľadá dobre posledné príspevky, musíme odstrániť túto chybu.

    Prípadne napíš či je to ono čo popisujem a hlavne na čo ti to má slúžiť, lebo ak na vlastné tak to dorobíme do filtra na hlavnej stránke aby si nemusela skákať a profil...
    Naposledy upravil Richard : 02.05.13 at 12:22
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    GabiZ Áno, myslím na posledné príspevky v mojom profile. Ak potrebujem niečo zo svojej odpovede, tak som si pozrela názvy príspevkov, na ktoré som odpovedala a nemusela som prácne hľadať cez rubriky, v ktorých otázky často nie sú zaradené správne do oblasti, ktorej by sa to malo týkať. Privítala by som opäť túto možnosť, myslím že nielen ja.
    Richard Chybu odstránime a doplníme aj filter, je tam len na založené témy, nie na všetky kde sa človek zapojil.
    GabiZ Viacerí sa aj na šuťáku na toto pýtajú, takže pomôže to vo vyhľadávaní viacerým. Ďakujem
    Richard opravene
    gilda Áno, bolo by vhodné odstrániť chybu v dohľadávaní posledných príspevkov. Odkaz na príspevky členov bol zmysluplný, na aktuálnej Porade by nemal chýbať.
    Richard suhlas
    ivka70 Aj mne to chyba a este to pomahalo, ak sa opakovali otazky, dalo sa lahko pozriet, ci tu istu otazku zadaval ten isty prispievatel (zvycajne si pamamtam obsah, nie, kto ho pridal) a dalo sa lahko upozornit na opakovany prispevok ....
      zbaliť

    Posledné príspevky (profil vľavo) sa budú alebo už nebudú zobrazovať?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.