Zavrieť

Porady

Kde sa "stratila" odpoveď?

V rubrike Cestovanie som odpovedala na otázku, ale odpoveď sa niekde "stratila" - nie je tam. Pritom ma to však po prenesení na hornú-úvodnú časť stránky s danou otázkou upozorní, že "na túto otázku ste už odpovedali, odpoveď môžete ešte vylepšiť". A aj keby som neviem ako chcela, vylepšiť nie a nie ....

Naposledy upravil luja5 : 02.05.13 at 20:24
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Ja tam tvoju odpoveď vidím, možno ti to len na nu priamo neskočí?
    Tu je: http://www.porada.sk/t92010-ubytovan...ml#post2306470

    Našiel som to cez vyhladavanie - tu temu - plus cez svoj profil najdes vsetky svoje prispevky.

    update: uz je to opravene
    Naposledy upravil Richard : 04.05.13 at 12:51
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik Richard, ani ja tam ziadnu odpoved z 27.4.2013 nevidim, posledna odpoved je z 26.4.2013
    luja5 Ja ju tam stále nevidím, aj keď idem cez vyhľadávanie. Ako píše aj avalik, tiež vidím len posledný príspevok z 26.4.2013. Cez svoj profil síce nájdem svoj príspevok, ale tam nie je celý a aj odtiaľ ma to presunie na začiatok stránky-otázky, na konci ktorej je opäť posledný príspevok z 26.4. Ale ani mi nejde o to, či ho mám v profile, ale že moju odpoveď zrejme nevidí ani zadávateľka otázky.
    luja5 Ďakujem, už vidím .
      zbaliť

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Aj mne a stratila odpoveď


    http://www.porada.sk/215430-su-vydav...ml#post2346897

    P.S. Už som našla svoju odpoved klikla som na zoradiť a objavila sa . Ešte by som sa spýtala, ako môžem napríklad vymazať svoju odpoveď resp.príspevok.Už aj zmazanie som našla
    Naposledy upravil Zita5 : 04.05.13 at 19:44
    Richard Opravene, dik za nahlasenie
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    luja5 lu... zase to asi blbne ... nie je vymazaná - klikni sa na šipky vľavo "usporiadať podľa času" a objaví sa Ti, ale prečo ju nevidno, keď je to usporiadané podľa bodov ... už to raz tak bolo, že sa strácali (neukazovali) odpovede a Richard to opravoval ...
    tu je tiež k tomu téma: http://www.porada.sk/t215608-neozobr...a-stranke.html
    lujza.j dakujem...
    Richard Nestratila či? Pôvodne to bola debata a zmenil som ju na otázku a tam je to radené podľa bodov.
    lujza.j Oki, už som si našla...poradila "avalik"...
    luja5 Richard, pri radení podľa bodov vidím len 13 odpovedí a pri radení podľa času ich vidím 14. V radení podľa bodov nie je vidno odpoveď lujzy, ktorá bola tiež obodovaná.
      zbaliť

    Kde sa "stratila" odpoveď?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.