Zavrieť

Porady

Rozpočtové a príspevkové organizácie

V starej porade bola sekcia rozpočtové a príspevkové organizácie a v novej porade v časti rubrika sa nachádzajú len neziskové organizácie. Čo tak zaradiť aj rubriku rozpočtové a príspevkové organizácie lebo je to rozdiel medzi neziskovými a myslím, že je nás dosť. Ďakujem
Anežob anika,
súhlasím s tebou, aj mne v rubrikách chýba naša podskupina " Rozpočtové a príspevkové organizácie.
Prosíme doplniť,naozaj nás je tu dosť čo čítame a prispievame v rámci RO a PO organizácií.
Ď a k u j e m e ! ! !
moska Ja si myslím tiež, že by Rozpočtové a príspevkové mali byť osobitne od neziskových. Skúšala som napísať aj otázku a vybrať rubriku, no rozpočtové org. mi neponúka, len neziskové. Bude asi problém so zadaním otázok. Ponúka mi aj okienko a keď do neho napíšem napíšem rozpočtové org., tak mi ich ponúkne, ale myslím si, že to hodí do neziskoviek.
Ale možno to len ja neviem , tak ma skúste niekto poučiť, ako to má správne byť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rubrika je offline (nepripojený) Rubrika

    som žena ako každá iná :) Rubrika
    Aj ja súhlasím. Určite je tu dosť ľudí, ktorí pracujú v rozpočtových alebo príspevkových organizáciách. Po dlhšej dobe som sem nazrela a nevedela som sa zorientovať, nevedela som kde hľadať témy pre rozpočtové organzácie. Teraz keď si chcem prezrieť túto sekciu, musím v "horúcich rubrikách" zadať čo hľadám - rozpočtové a príspevkové organizácie.
    Irona Súhlasím s vami dievčatá, veľmi chýba osobitná sekcia pre rozpočtové a príspevkové organizácie tak, ako to bolo pred zavedením novej vizualizácie tejto internetovej stránky.
    AntekaK Pomóóóc, ja neviem nič nájsť :-(

    GabiZ je offline (nepripojený) GabiZ

    GabiZ
    Súhlasím, rozpočtové a príspevkové organizácie sú veľmi rozsiahle témy a nielen z pohľadu ich samotných, ale aj z pohľadu územnej samosprávy. T.j. otázky smerované na problémy so samosprávou sem patrili tiež, nakoľko vo veľa prípadoch sú oni zriaďovateľmi týchto organizácii a teraz nie je možné ich zaradiť.

    Rozpočtové a príspevkové organizácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.