Zavrieť

Porady

Prehľad ziskanych bodov v nastaveniach

bolo by mozne pod tento prehlad dat legendu oznacenia?
teraz su zelene a sede ... ale sede su asi "nezaratavane" body a aj minusove

minusove by bolo dobre oznacit inou farbou (cervenou?)

tiez by to chcelo pod tou tabulkou link na stranku kde je bodovanie vysvetlene, system pridelovania, zaratavania, ziskavania, ...

PS: a to No Comment Made sa neda odstranit?

posuvam
Naposledy upravil avalik : 02.06.13 at 19:34
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Bola by som za , aby sa neužitočné body v nastaveniach zobrazovali nejakou inou farbou alebo iným spôsobom to odlíšiť .
    arizona davnejsie boli minusove cervenej farby, neviem, preco sa to zmenilo. Zitka,pripajam sa
    Richard Super len v zlej téme
    marjankaj No kedysi ak si dala užitočné, tak bolo možné pridať aj krátky komentár. Teda akési hodnotenie. Myslím, že to hodnotenie bolo zaujímavejšie ako samotný bod. Bolo by dobré to znovu zaviesť.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    " Richard (08.05.13 15:53) Super len v zlej téme "

    a odkiaľ mám vedieť v akej je to téme?
    voľakedy sa zobrazovalo v každej téme, v akej je otázka zaradená - na začiatku otázky - hneď vedel človek, či sa otázka týka JU, PU,...
    a teraz napr. nič nevidím na tejto stránke - tak ako mám vedieť, že je zle zaradená?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    reagujem na ...............voľakedy sa zobrazovalo v každej téme, v akej je otázka zaradená - na začiatku otázky - hneď vedel človek, či sa otázka týka JU, PU,..........................
    hned nad otázkou je zoznam porád so zaradenou otázkou - aspoň ja to tak chápem.
    Ak zadám otázku ja, tak mi ponúkne - neviem ako sa robí výber - pár porád, do ktorých sa otázka môže zaradiť a ja mám na výber, či to ponechám, alebo škrtnem nehodiace sa.
    Stefan2005 ... no a napr. táto otázka je do akej témy zaradená?
    mne sa nezobrazuje žiadna... je pravda, že sa mi nezobrazujú ani ikony, napr. Komentár, Nahlás, ... ale chýba mi aj koliesko v Nastaveniach...
    tak som musel pod príspevkom myšou pastovať prázdnu oblasť, kým som našiel ikonu komentovať.... a predtým to funguvalo (mám Win7, FF 21.0)
    KEJKA tak som niečo napísala a kým som skončila, komentár zmizol bez uloženia.

    Porada (o stránke)...Nova Porada......................... Sledovať
    Prehľad ziskanych bodov v nastaveniach
    08.05.13 12:31 Pochváliť avalik
    bolo by mozne pod ........................./text otazky

    Prehľad ziskanych bodov v nastaveniach

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.