Zavrieť

Porady

Čo vyjadruje No Comment Made?

Ahoj poraďáci,
v prehľade získaných bodov mám pod názvami tém uvedené No Comment Made. Všimla som si aj v testovacej verzii (novej) Porady, že je tam tiež uvedené Bez komentára, ale za "ten svet" neviem prísť na to, čo to má vyjadrovať. Všade mám v tejto starej Porade len No Comment Made (respektíve Bez komentára v testovacej verzii) bez ohľadu na to, či boli všelijako pridané komentáre v súvislosti s tým, čo sa mi prenieslo do prehľadu získaných bodov (bez komentára, aj keď bol pridaný komentár k mojej otázke, komentár k môjmu príspevku-odpovedi, môj komentár ...).
Máte tam niekto aj niečo iné? Prípadne kedy a ako sa Vám to zmení? Ď. za vysvetlenie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Voľakedy dávno fungovalo bodovanie tak že si nestláčala len "Užitočné" ale vyskočilo okienko kde si pridávala bod a mohla k tomu napísať (ako napr. teraz u pochvál).
    ​Teraz sa len kliká a nerobia sa k bodom komentáre - tie sa robia v pochvalách.

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Richard vďaka za vysvetlenie, také niečo som ja "mladá" poraďáčka nezažila.
    Ale ak sa už k bodom nedajú pridávať komentáre, nie je tam potom zbytočné uvádzať No Comment Made (respektíve Bez komentára v testovacej verzii a možno potom aj v novej Porade)?

    Čo vyjadruje No Comment Made?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.