Zavrieť

Porady

Mozem predavat napriklad mixery z nemecka bez slovenskeho prekladu?co by som na to potreboval?treba aj zarucny list ci staci pokladnicky blok...

Chcel by som si otvorit obchod v nakupnom centre...ak by som predaval napr...mixery z nemecka musia mat slovensky navod?a co by som k tomu ece potreboval?Musi byt aj zarucny list ci staci pokladnicny blok?Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    preboha,ľudia ,nemáte absolútne ani tie minimálne vedomosti????Nestačím sa čudovať,s akými požiadavkami sem ľudia chodia.........a s akými predstavami o prevádzkovaní maloobchodu.....
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tomasx86 Tak poradis mi prosim?fakt sa tomu nerozumiem
    kopretinka tomas,ak máš strašne veľa peňazí,tak si niekoho zaplať,kto to vie a všetko ti vybaví,lebo ty ani netušíš........ak peniaze nemáš,tak sa ani nesnaž mať obchod.Tých vecí je neskutočne veľa,to sa nedá jednou vetou povedať.
    http://www.podnikam.webnoviny.sk/
    tomasx86 To nikto neviete odpovedat na moju otazku???a budete tu len mudrovat....staci napisat ano potrebujes tam mat slovensky preklad alebo nie...a ano potrebujes im dat zarucny list alebo nie nemusi byt zarucny list staci len pokladnicni blok
      zbaliť

    Mozem predavat napriklad mixery z nemecka bez slovenskeho prekladu?co by som na to potreboval?treba aj zarucny list ci staci pokladnicky blok...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.