Zavrieť

Porady

akym sposobom funguju liecitelia?

viete niekto akym sposobom funguju liecitelia? taki, co za uhradu liecia verejnost? zivnost to asi nebude, tak co potom?
buchač Jedným slovom by sa dalo odpovedať :
ODRBÁVAJÚ ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    no ak to chce robiť legálne tak by to mala byť živnosť... niečo ako "poradenstvo ohľadom zdravého životného štýlu" alebo niečo podobné... ale kedysi som čítal, že ak liečiteľ s nadprirodzenými schopnosťami chce na svojich schopnostiach zbohatnúť tak o ne príde... tak by si ch mal poskytovať zdarma pre dobro ľudstva... pán boh ti to oplatí
    andamante :-) ja nie som liecitelka, nemam na to vlohy i ked by sa mi veru zisli :-)
    je mozne, ze by to mohlo byt poradenstvo, lebo zivnost na liecitelstvoto nebude ...

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    nedostaneš živnosť na liečiteľstvo....musí to byť nejaké poradenstvo.......ale väčšinou to robia asi na čierno,nemajú cenník,povedia ti,daj,koľko uznáš za vhodné a na koľko si ceníš svoje zdravie samozrejme ti ani nevystavia doklad o zaplatení takže nemôžeš reklamovať. Podľa boha pravdy by to mali robiť zadarmo....
    andamante ved prave, ze na liecitelstvo zivnost nie je .. asi to fakt robia proste nacierno .. len by ma zaujimali ti, co napr. vystupili v telke, kde popisovali ich cinnosti a sposoby liecenia .. pochybujem silno, ze to robia zadarmo ..
    andamante polozila som podobnu otazku, lebo ma len pre info zaujimaju aj ludovi liecitelia a nevedela som to nikde vyzistit a o lieciteloch by tu ludia mohli vediet viac ako o KST
    a
    kraniosakralni terapeuti nie su ludovi liecitelia.....je to liecba, ktora sa realne praktizuje napr. v Rakusku na novorodeneckych oddeleniach, nie je to nic vymyslene a ziadne nadprirodzene schopnosti cloveka to nevyzaduje

    akym sposobom funguju liecitelia?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.