Zavrieť

Porady

Stránka mimo prevádzky

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No konečne ..... od 17,00 hod.som sa nemohla dostať na stránku .Čo sa dialo ?
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Bola som na tom takisto...., ani teraz to ešte nie je najlepšie, asi nejaká údržba.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Leni už som začínala pociťovať absťák :p
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Aj ja. To je už závislosť, ja sa net dostanem až podvečer, a v noci sa mi moc už nechce namáhať mojhu hlavičku. Veď za deň je toho až až.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Zita5
No konečne ..... od 17,00 hod.som sa nemohla dostať na stránku .Čo sa dialo ?
Richard asi čítal tú tému - čo hovoria rodinní partneri na pobyt na Porade a tak nás trochu odpojil, nech nie sme "furtom" v PC
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

U mňa nápodobne. Ale aspoň som sa zaregistrovala na porada cz a naučila som sa aj šuťákovať. My už bez tej porady nemôžeme byť- žeby toto bola závislosť?:p
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Nie každý má problém s partnermi ... Mňa na Poradu aj vyháňajú. Ešte si nájdem aj zapnutý PC, nahodenú Poradu, už sa stačí len prihlásiť.
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

lenkak
Nie každý má problém s partnermi ... Mňa na Poradu aj vyháňajú. Ešte si nájdem aj zapnutý PC, nahodenú Poradu, už sa stačí len prihlásiť.
Večera by mala byť len ľahká..... ozaj nefantazíruješ???
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
STRELEC
Richard asi čítal tú tému - čo hovoria rodinní partneri na pobyt na Porade a tak nás trochu odpojil, nech nie sme "furtom" v PC
Vidím, že som čítaná , predsa tie moje príspevky aspoň spravia dobrú náladu , teda myslím poniektoré . :p Všetci sa dnes doma tešili , že Porada je fuč ...... aspoň na pár hodín , a teraz tu pri mne stojí zástup členov , ktorý tiež chcú isť na PC.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
ozaj nefantazíruješ???- nie, nemám dôvod si vymýšľať. Nakoľko sa s manželom dostaneme k PC len večer, a máme len jeden PC, tak vždy sa poklonkujeme kto pôjde k PC. Už som si povedala, že na Vianoce kupujeme notebook a ja budem na Porade a manžel na PC stránkach.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak
ozaj nefantazíruješ???- nie, nemám dôvod si vymýšľať. Nakoľko sa s manželom dostaneme k PC len večer, a máme len jeden PC, tak vždy sa poklonkujeme kto pôjde k PC. Už som si povedala, že na Vianoce kupujeme notebook a ja budem na Porade a manžel na PC stránkach.
Leni aj ja si už vybavujem svoj darček vianočný ...... uf , keby už boli vianoce .
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Fíha! To je od nich pekné. Ja sa tiež nesťažujem, ale niekedy už mi dajú najavo, že to trošku preháňam.
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
lenkak
ozaj nefantazíruješ???- nie, nemám dôvod si vymýšľať. Nakoľko sa s manželom dostaneme k PC len večer, a máme len jeden PC, tak vždy sa poklonkujeme kto pôjde k PC. Už som si povedala, že na Vianoce kupujeme notebook a ja budem na Porade a manžel na PC stránkach.


leni, kedy si sa vydala?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Lenka, pripájam sa ku gratulantom.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Ludia, ako Vám ide net. Hrozne pomaly sa mi načítavajú stránky na Porade, Richard niečo vylepšuje ?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Čo sa vlastne stalo s našou poradou? Naozaj je veľmi pomalá.....
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Neviem či je to len dnes , ale ja toto pozorujem už dávnejšie .
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Aj mne sa zdá, že sa nám to tu trocha kazí.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
mysimis
Čo sa vlastne stalo s našou poradou? Naozaj je veľmi pomalá.....
akurát so to sem chcela šupnúť - aj mne to ide poooomaly, ale iné stránky OK.

Richard prosím poradíš, netreba niečo prestaviť v našich PC? dík
0 0
GABAZ GABAZ

GABAZ je offline (nepripojený) GABAZ

Aj ja som si všimla, že to chodí v poslednom čase pomalšie, ale som to pripisovala tomu, že sú daňové priznania a každý sa potrebuje niečo dozvedieť. Všimla som si, že napríklad aj www.drsr.sk chodí nejak problematicky.
Gaba
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
že by naša porada nestíhala? To sa mi nechce veriť. Richard s tým určite niečo urobí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať