Zavrieť

Porady

Ročné zúčtovanie

Ahojte poraďáci, potrebovala by som poradiť v ročnom zúčtovaní.Zamestnanec mi nepodpísal vyhlásenie na rok 2006 ani ročné zúčtovanie.Ja som mu preto zastavila nezdaniteľnú čiastku za 1/2006, neurobila som ročné zúčtovaniea písomne som mu oznámila, že musí ísť na daňový úrad.Na základe toho sa dostavil a chcel by, či by sa to ročné dodatočne nemohlo urobiť u zamestnávateľa.Môžem to zúčtovať alebo nie?Ak má niekto súsenosť budem rada ak sa so mnou podelí.
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Susan je offline (nepripojený) Susan

    Susan
    Je to Tvoja dobra vola, ak mu urobis rocne zuctovanie kedze sa neskoro zobudil zamestnanec, ale musi podpisat ziadost o vykonanie s datumom 10.2.2006. A este je otazne, ci si uz nahodou neurobila rocne zuctovanie! Ak ano, tak nech si poda sam danove priznanie, no ale mozes mu pri tom poradit a pomoct, lebo niektori vobec netusia o co sa jedna :-))

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Adriana1
    Ahojte poraďáci, potrebovala by som poradiť v ročnom zúčtovaní.Zamestnanec mi nepodpísal vyhlásenie na rok 2006 ani ročné zúčtovanie.Ja som mu preto zastavila nezdaniteľnú čiastku za 1/2006, neurobila som ročné zúčtovaniea písomne som mu oznámila, že musí ísť na daňový úrad.Na základe toho sa dostavil a chcel by, či by sa to ročné dodatočne nemohlo urobiť u zamestnávateľa.Môžem to zúčtovať alebo nie?Ak má niekto súsenosť budem rada ak sa so mnou podelí.
    Ďakujem
    Ak nemal iné príjmy,( vtedy musí podať DP) iba zo ZČ a dodatočne podpíše žiadosť o RZD s dátumom 15.2.2006 , v rámci dobrý vzťahov na pracovisku, urobila by som mu RZD.

    Adriana1 je offline (nepripojený) Adriana1

    Adriana1
    RZD som mu neurobila, len neviem či daňovej kontrole nebu vadiť, že som mu to písomne oznamovala, aby išiel na daňový úrad a nakoniec RZD urobím.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Adriana1
    RZD som mu neurobila, len neviem či daňovej kontrole nebu vadiť, že som mu to písomne oznamovala, aby išiel na daňový úrad a nakoniec RZD urobím.
    Ak zo spisu zamestnanca vyberieš tie listy,nebude po tom ani stopy.

    Adriana1 je offline (nepripojený) Adriana1

    Adriana1
    Na tom som myslela,ale ja som mu zastavila od februára nezdaniteľnú čiastku a za január zrazila.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Adriana1
    Na tom som myslela,ale ja som mu zastavila od februára nezdaniteľnú čiastku a za január zrazila.
    Za rok 2006 ešte nerobíme RZD, ide o rok 2005.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.