Zavrieť

Porady

Aký kábel k smart TV na pripojenie starej videokamery

Zdravím Vás.
Mám doma smart TV a staršiu kameru kde som toho času nahravala na minikazety,teraz by som si chcela pozriet kazety cez kameru napojenu na TV , lenže nemám kam strčit tie činč káble či ako sa volaju bielý,červený, žlty, tam proste nie je pre ne miesto a nie je tam ani scart, su tam len HDMI alebo do PC ,som velmi prekvapená , že na toto nemysleli výrobcovia viem , všetko sa modernizuje a ja mám zhánat káble ?
Naposledy upravil Richard : 20.05.13 at 14:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobry den. Vacsina novych TV ma redukciu na SCART(redukcia by mala byt sucastou TV, myslim ze je to redukcia SCART-PC), potom pouzijete kabel scart-cinch.
    verads no ja sama neviem , je to kamera NV-DS60 aha, má to Dv vystup alebo vstup ?
    KoxXxo A ešte typ TV?
    Pravdepodobne to bez tohoto prevodníka neprepojíš: http://www.ebay.com/itm/B5UT-Audio-S...item35c327300d
    verads ano toto mam doma ale som to nemala do coho vsunut , ale uz som nasla tenm kabel ale mi to nejde ani tak...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Podľa popisu má to mať aj USB port. Asi na miniUSB - takže ak tam je, stačí pripojiť USB kamery s USB vstupo telky - telka by to mala identifikovať. Brat mal podobnú a fungovalo to - prepojilo sa miniUSB na kamere s USB telkou a identifikovalo, potom len spustiť prehrávanie.
    A telka istotne má USB vstupy (keď má HDMI a PC, bude i USB).
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    verads žial, USB port to nema , dnes som bola v predajni nay vzala som tam kameru , ale vraj mám k telke taký kabel kde si dam redukciu http://www.alza.sk/redukce-scart-3x-cinch-d44986.htm aj ho mam doma , ale v telke mi to predsa nespustilo , nasla som aj ten kabel ktory som mala v telke , keby som sem vedela vložit obrazok vyfotila by so to.
    erik555 aka je to telka? (model)
    verads je to samsung 6530
    misoft To potom musíš v telke nastaviť v menu vstup SCART miesto TV - potom sa to prepne na signál zo SCARTu
    misoft Je to tento? http://www.samsung.com/uk/consumer/t...6530WKXXU-spec
    verads no ved hej, prepnut na scart , lenže prave to tam nie je . je tam PC, HDMI 1,2 3 4 TV ale scart nie
    misoft SCART ukrývajú Samsungy pod označením EXT (ako externý)
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...prekvapená budeš , ak Ti v obchode povedia , že tie káble nemajú k dispo , nakoľko sa ( povedzme ) už nevyrábajú ...

    Najlepšie bude , ak vezmeš kameru a zájdeš do shopu s takýmto materiálom , najlepšie do špecializovaného a vysvetlíš svoju požiadavku ...
    Do Datartu , Nayky a podobných by som nejak nechodil ...sú to amatéri a pýtajú veľa za kus kábla ...

    Aký kábel k smart TV na pripojenie starej videokamery

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.