Zavrieť

Porady

Vypnutie automatického sledovania tém do ktorých som sa zapojil.

admin
Niektorým chodili emaily ako notifikácie z tém do ktorých sa zapojili.
Teraz si môžu nastaviť či sa témy do ktorých sa zapojili začnú automaticky sledovať.

Momentálne je to združené nastavenie pre otázky a debaty ktoré zakladám a do ktorých len prispievam.

Spravíme to však oddelene, lebo sledovať vlastnú otázku je osožnejšie.
Ručne si však môžete nastaviť sledovanie hocičoho.

Tu si môžete zmeniť automatické sledovanie: http://www.porada.sk/profile.php?do=...ons#sledovanie
Naposledy upravil Richard : 21.05.13 at 11:17
Usporiadat
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

super, ďakujem
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Sledovanie tém mám nastavené i napriek tomu mi nechodia notifikácie na email. Včera keď sa omylom zmazala téma A čo na to účtovníci odvtedy mi nechodia notifikácie i napriek nastaveniu .Prečo je tomu tak ?

Všimla som si však aj dnes , ak si nastavím sledovanie tém priateľov ,prevediem nastavenie .Po kliknutí uložiť,sa mi opakovane nastavenie zmení na Neželám si automaticky sledovať ! Kde môže byť chyba ?
Ďakujem za odpoveď .
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Tému sme obnovili, ale neobnovilo sa nastavenie sledovania. Treba si to ešte raz nastaviť v tej téme.

To s priateľmi otestujem.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Richard nastavenie mám správne.Možno bude niekde inde chyba a za otestovanie priateľov ďakujem. Skutočne som to nastavila aj 3 x(lebo som si myslela, že robím niekde chybu ) a 3x sa to vrátilo pri uložení do pôvodneho znenia Neželám si sledovať ...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať